Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran és hirtelen rámtörő...

Gyakran és hirtelen rámtörő székelési ingert okozhatja az ha a baba nyom valamit, vagy úgy helyezkedik?

Figyelt kérdés

Mire elérek a vécéig,szinte minden esetben elmúlik az az érzés.

38.hetet taposom


2017. okt. 2. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm azt mondta, hogy ő is mindig így érzett, mikor már ilyen sok ideje terhes volt, sőt, mikor beindult a szülése, akkor is azt érezte legelőször, hogy nagyon kell kakilnia!
2017. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, hanem a hormonok miatt hogy hamarosan szülni fogsz. Sokaknak van egy nagyobb hasmenése szülésmegindulás előtt, alatt.
2017. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bárcsak igazatok lenne!Már szívesen megszülnék 😊 De a kisasszony eddig nem sok hajlandóságot mutat...

Egy hete még teljesen zárt volt a méhszáj,ma nst-n pedig szinte sima a méhtevékenységet mutatö "görbe"

2017. okt. 2. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsonak igaza lehet...en szules elotti heten bekoltoztem kb a wc-re.Itt nemsokara baba lesz😊😊

Konnyu szulest kivanok Neked!

2017. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amen!😊

Köszönöm

2017. okt. 3. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl. napokig úgy helyezkedett, hogy már elnézést, de állva majd beszartam. Ahogy leültem a budira (vagy székre stb.) elmúlt.
2017. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit mutat a vizsgálaton az nst semmit nem jelent. Ez egyik percről a másikra is változhat ilyen idős terhesen. Nekem a lánymnál azt mondták hét elsőfelében tuti nem lesz baba erre éjjel megszületett a lányom.
2017. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!