Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudom átvenni a dm...

Hogy tudom átvenni a dm baba/várandós csomagját?

Figyelt kérdés
Reegisztráltam a honlapon, de semmilyen e-amilt nem kaptam, hogy a bababónusz programban részt vennék.
2017. okt. 3. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kártyát regisztráltatni kell a baba bónusz programban,és utána kapni fogsz egy kupont.3 éve ezt a kupont a kártya segítségével lehetett a nyomtatós pultnál nyomtatni,a pénztárnál leadni,és ők adták az ajándékot.Viszont ha jól tudom most megszűnt a nyomtatás és az applikáción keresztül lehet a kuponokat elérni,és a telefonon lévő virtuális kártyát olvassák le.
2017. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A pénztárban kell kérni a csomagot azután, hogy a bejáratnál található infó pultnál a kártyád vonalkódjával kinyomtattad a kupont!

Nekem sem volt egyértelmű :)

2017. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Első: Nálam nyomtatni kellett még. Alig 1 hónapja csináltam meg. Vonalkód beolvasás után reagált és nyomtatott az automata.

2017. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor még lehet nyomtatni.Már ezt is tudom.Köszönöm. :)
2017. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

Már kezdtem megijedni, hogy ennyire elbutít a terhesség, hogy egyszerűen nem fogom fel, hogy tudom kiváltani. :D

2017. okt. 3. 10:53
 6/14 anonim ***** válasza:
En 1hete vettem at. Kaptam emailbe kodot. Dmbe bemutattam es adtak is :)
2017. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6#vagyok en itt regisztraltam [link] de van meg egy fajta amit az alma gyogyszertarban tudsz at venni
2017. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6-os te más csomagokról beszélsz szerintem.


Ez egy kifejezetten dm-es szütyő, én egy hete nyomtattam ki a kupont a pultnál és vettem át a csomagot a pénztárnál.

2017. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt a gólyás csomagot már én is átvettem, csak olvastam, hogy van kifejezetten dm-es is, viszont a honlap alapján nem boldogultam. :)
2017. okt. 3. 15:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Na ez nekem is uj :D [link] ez az alma gyogyszertaras :) itt is kapsz kodot regisztracio utan viszont itt a fiokodba lesz a kod nem emailbe :) 6# voltam
2017. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!