Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normalis erzes vagy baj van?

Ez normalis erzes vagy baj van?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 5 hetes,mensi elott 4 nappal teszteltem pozitivat es mar 4 napja "kesik" de folyamatosan olyan erzesem van hogy na most meg fog jonni.Nagyon felek elso baba es mar nagyon vartuk.Nem gorcsolok csak tompa erzes van az alhasamban,hetfore van idopontom nogyogyaszhoz.

Esetleg addig valami tanacsot tudtok adni,szedhetek magne b6-ot.l?

Koszonom hogy elolvasod es hogy valaszol.Kellemes napot 😊



2017. okt. 3. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
A "meg fog jönni" érzés teljesen normális. Sőt, pecsételő vérzésed is lehet. Az az úgynevezett beágyazódási vérzés. De lazíts egy kicsit, mert pokol lesz a terhesség is, meg a babázás is, ha ilyen félelemmel vágsz neki. Nyugalom, minden rendben van.
2017. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. A tested emlékszik h most valaminek történnie kellett volna és produkálja a megjön érzés tüneteit. Nekem nagyon erős görcsim voltak bár akkor még nem tudtam h terhes vagyok. Csak megakart volna de hát akkor már baba volt a dologba. De nyugodtan szedj magne b6-ot. Boldog baba várást. ☺ 23hkm
2017. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,egy kicsit megnyugodtam most.
2017. okt. 3. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen azért ne bedzéljünk màr beàgyazódàsi vérzésről, hisz "rég" beàgyazódott, màr petezsàk is lehet. Eleve beàgyazódàs utàn termelődik a HCG,amit a teszt kimutat. Vérzéssel azonnal orvos, nekem csak a gyors orvosi vizsgàlat mentette meg a terhességem 5 hetesen.

De a mindjàrt megjön érzés teljesen normàlis.

2017. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!