Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ez az erzes 11hetesen?

Normalis ez az erzes 11hetesen?

Figyelt kérdés

A vaginámba nyilal a fájdalom úgy pár naponta az alhasam meg szúr, feszül par masodpercig tart fél percenkéntm ha lepihenek elmulik vagy enyhul , 9 hetesen voltam orvosnal akkor minden rendben volt

Vasarnap leszek 12 hetes


2017. aug. 29. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
12 hetesen már elkezdenek nyúlni a szalagok, tágul a méh, az is okozhat ilyet. Nekem 9 hetesen volt alhasi görcsölgetèsem, ami azért sűrűn volt, én elmentem dokihoz, minden rendben volt, és mondta, hogy előfordul ilyen, ameddig nem barnázgatok, vagy kíséri vérzés, nincs baj.
2017. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9 hetesen enis azert mentem mert sok fajdalmam volt, vagy szúrt vagy feszult vagy mensis görcs vagy derékfájdalom. Ezek azota elmultak csak ennyi maradt meg beloluk. :)
2017. aug. 29. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nekem is volt, de nem sokáig tart már, szerintem kb két hét :) persze, utána lesz majd más... Valami mindig van, ez vele jár, de nyilván vigyázol magadra, nem lesz semmi baj :) minden jót kívánok nektek
2017. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze vigyazok magunkra amennyire csak tehetem 😊 koszonom szepen
2017. aug. 30. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!