Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen megyek uhra, van...

16 hetesen megyek uhra, van méhszájvizsgálat?

Figyelt kérdés

vagy csak uht csinálnak? magánba járok és havonta látni szeretne (meg a pénzem is.:D) ésnemtudom ilyenkor csinálnak e ilyen vizsgálatot mert akkor ugy öltöznék


másik kérdés, h ilyenkor látható már a neme ,ugye?? Mármint feltéve,ha úgy fekszik


2017. okt. 3. 13:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Én nem jártam magánba, de 16 hetesen nem volt még méhszáj vizsgálat.

Ilyenkor már látható a neme, ha megmutatja.

2017. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
köszönöm , azért írtam h magánba járok,mert már egyszer rákérdeztek minek megyek 16hetes uhra.:)
2017. okt. 3. 13:37
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 30. héttől vizsgálta a doki a méhszájat, ha nincs panasz ő addig nem nézelődik. :)
2017. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

a régi orvosom 12 hetes uh előtt megnézte, de most orvost váltok,mert a régi nem vállal szülést.

panasz nincs, de vetélésem és terhessé eleji barnázésom vérzésem volt.

2017. okt. 3. 13:46
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden alkalommal megnézte a dokim a méhszájat, és pont 16 hetesen tudtuk meg hogy kisfiú, bár akkor szonográfus nézte nem orvos, de elég gagyi uh gépen meg tudta mondani.
2017. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim nézi monden alkalommal a második és harmadik trimeszterben. Ő feleslegesen nem vizsgál, de nem kockáztat. A méhszáj keménységéből, tartásából is tud következtetni. De tényleg csak pár pillanat az egész, nem kkellemetlen. Egyszer vizsgált másik orvos terhesség alatt, hát az fájt kegyetlenül. Neki többet nem engedtem, hogy megvizsgáljon.
2017. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az enyém is nézte/nézi végig havonta. Már a 7 hetes leleten is van CX érték! Szerintem ez orvosfüggő. A nem ilyen korban még elég kérdéses, nagyban függ a fekvéstől, géptől, orvostól. Meg lehet próbálni megnézni, de még ne készülj tutira.
2017. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már rég látható, orvos gépétől és tapasztalatától függ, hogy látja-e.
2017. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nálam 22 hetesen nézett először méhszájat, szintén havi találkás magándoki. Utána 26 hetesen kérdezte, hogy sokat keményedek-e, fáj-e a gát vagy a hüvely környéke, stb. Mivel nemleges választ adtam, nem nézte. 30 hetesen nézte, és mondta, h innentől mindig fogja.


Nekem sem fáj, nem is kellemetlen, semmi az egész, szóval csak annyiban más ilyenkor, hogy hosszabb ideig vagyok bent, mert ugye öltözni kell, illetve hogy muszáj előtte fürdenem. :)

2017. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A baba neme tök változó, hogy mikor derül ki. Ha beterpeszt az UH-n, akkor korán, 13-4 hetesen is megmondják, a mi kislányunk a 30. hétig dugdosta magát. :D
2017. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!