Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen revalid sampont és...

Terhesen revalid sampont és balzsamot lehet használni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért feltételezed, hogy nem lehet? Lehet, igen.
2017. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aki nem tud normálisan válaszolni az ha kérhetem ne tegye.....köszönöm

abból gondoltam mivel olvastam pár helyen hogy nem ajánlatos....de köszike

2017. okt. 4. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden relatív.

Van, aki nem szexel, pedig nincs tiltva, mert jaj, ott a baba feje és nem akarja homlokon "pöckölgetni".

Van, aki nem mer hajat festeni, mert az 50 évvel ezelőtti brutál vegyianyag összetételtől fél, amiről már rég szó sincs.

És persze olyan is van, aki le se szarja a gyerekére valóban káros dolgokat is, és végig dohányzik, iszik, akár drogozik...


Egyik véglet sem jó, hiszen ha egy orgazmustól vagy egy hajfestéstől baj lenne, akkor amúgy is lett volna, mert nem volt elég erős a baba, de nyilván direktben ártani sem jó neki.


Szerintem az arany középút a nyerő, tehát szexeljünk óvatosabban, fessünk hajat ritkábban, hagyjuk el a káros szenvedélyeket, de ne olyan áron, hogy szenvedjünk miatta.


Egy sampon+balzsam kombótól szerintem semmi bajotok nem lesz, én minden régi kozmetikumomat használom. :)

2017. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Ha egy kicsit értenél hozzá nem hinnél el minden hülyeséget, a hajadon keresztül nem szívódik fel semmi, bármilyen sampont használhatsz, sőt festeni is nyugodtan lehet, első trimeszterben nem túl jó ha belélegzed mondjuk a hidrogén-peroxidot, de a hajadra nyugodtan mehet. Egyetlen samponban sincsenek olyan erős mérgek, ami ártani tudna.
2017. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!