Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek az első...

Mikor éreztétek az első babát? Hol tapadt a lepény és milyen testalkatotok volt/van?

Figyelt kérdés

én 22 éves vagyok, sportos , "vékony" alkat , 17 hetes és még iszonyat pici hasam van egész lent, nem is értem h fér el így odabent a baba ,mert alapból alacsony is vagyok

46kg és 150 cm

mellsőfali lepényem van


2017. okt. 5. 10:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mellső fali lepénnyel pontosan 17 hetesen éreztem először.

Normál testalkatom van.

Alig volt egy pici pocakom akkor.

2017. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem hátsófali lepényem volt.167 centi és 84 kiló voltam,mikor valamit éreztem.De nem voltam teljesen biztos,hogy az volt.Akkor még éjszakáztam,13 hetes voltam,ültem a széken dokumentáltam,és bizsergő érzést éreztem a hasam jobb oldalán.Nagyon korainak tartottam,de szerintem őt éreztem.Utána viszont nem emlékszem,hogy mikor volt,hogy ténylegesen tudtam,ő mocorog.Talán 18.hét körül.
2017. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mellső fali lepényem volt, 163 cm és 64 kiló (-val kezdtem). Nem voltam duci, de vékony sem.

Én körülbelül a 16. héten kezdtem érezni, de igazán csak a 18-19. hétre lettem biztos benne.

A mellső fali lepény bal oldalt volt, később emiatt inkább jobb oldalt éreztem őt.

2017. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
160-hoz 50 volt a kezdősúlyom, mellsőfali lepény és a 22. héttől tudtam biztosan hogy ő. Nem sokkal utána (27-28) már olyan erősen rúgott, hogy csillagokat láttam.
2017. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hátsó fali lepény, 120 kg, 14. hét eleje. :)
2017. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hali :) köszönöm h írtatok, hát ez nagyon változó ezekszernt várnom kell, csak annyira szomorúmak érzem magam, semmi kontakt nincs köztünk és ez elszomorít
2017. okt. 5. 11:29
 7/17 anonim ***** válasza:
16 hetesen de biztos csak 18 hetesen voltam benne. Hátsó falon tapadt a lepény és átlagos testalkatom van/volt.
2017. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
55kg 168cm centi voltam kb., mikor eloszor ereztem, 15 hetesen, azt hiszem, mellsofali lepennyel, de abban mar nem vagyok biztos. 17 hetesen lettem csak biztos benne, mikor mar lattam is 1-1 pillanatra a mozgast (kis pukliszeru dudorodas nagyon rovid ideig), meg fel is tudtam venni videora, elotte nem nagyon akartam elhinni. Egyebkent egy focista volt a hasamban, rengeteget mozgott kesobb is, parszor megszamoltam, napi 2-300 kozotti mozgast szamoltam :D
2017. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mellső fali, mélyen tapadt lepénnyel 17 hetesen éreztem először. Vékony alkatú vagyok, kb. semmi hasam nem volt, a régi farmereket hordtam. Most 2 héten belül szülök, és mindenki ámuldozik, hogy milyen kicsi a hasam. A baba több, mint 3 kiló, csak elfér valahogy. :D
2017. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hátsó fali volt, 13. héten éreztem először valamit, de csak egy pillanat volt. (ezt hetekkel később azonosítottam be)


Igazából olyan 17. héttől rendszeres buborékolást éreztem, de a mozgását, 24. héttől éreztem határozottan. Furán feküdt bennem mindig csak a popsiját tolta ki a gyomrom felé. Lábait csak az utolsó két hétben kezdtem érezni. Nekem nem okozott semmi furát kellemetlent mint amennyire mondják, hogy majd így feszegeti a bordádat meg így nyújtja ki a kezeit stb.


163cm/95kg-val kezdtem 13+-al szültem.

2017. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!