Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami jelentőssége...

Van valami jelentőssége annak, ha valakinek hátsó falon, vagy első falon van a lepény? Nekem hátsó falon van. Az kb. mit jelent? Pl lehet, hogy később növekszik a poci? Vagy valamelyik jobb a másiknál?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok gyakorlati jelentősége van. Nekem pl. a doki nem is mondta, hogy hol van a lepény.

De elég korán kezdett nőni a hasam, és nagyon korán éreztem a baba mozgását, így arra tudok következtetni, hogy elől van a lepény.

Aztán lehet, hogy a fent említet dolgoknak semmi köze sincs a lepényhez. :)

2013. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a fura,hogy nekem hátsó falon van,még is 12 hetesen úgy látom van pocim....a doki 2 hete azt mondta "puffadás" miatt van...nade milyen puffadás??Abszolút nem érzem magam felpuffadva...lehet nő a pocim??Jajjj de jóó lenne már :)
2013. nov. 20. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A hátsó fali lepény a legjobb verzió. A mellső fali császármetszésnél igényel nagyobb figyelmet, a mélyen fekvő meg egy csomó gondot okozhat terhesség alatt. Nem hiszem, hogy van összefüggés a pocak mérete és a lepény helyzete közt. Az elején én nagyon puffadtam, nem jöttek rám a ruháim. Az "igazi" pocakom is korán látszott, 14-15 hetesen már észrevehető volt, az köldök alatt kezdett domborodni. A méhed teteje most kb. a szeméremcsontod magasságában van, de persze kicsit átrendeződnek a belső szerveid, beleid - egyelőre max. ez látszódhat.
2013. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elöl van a lepény, akkor pont hogy nehezebb érezni a baba mozgását, mert a lepényt tudja rugdalni, könyökölni, az meg gyakorlatilag egy puha párna, ami elnyeli az ütődést. A lényeg, hogy ne a méhszájon, ill. annak közelében legyen, mert akkor nem biztos, hogy hüvelyi úton meg tud születni a baba.
2013. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok,megnéztem a linket is, illetve az utolsó Uh papírt: Lepény: hátsó falon.Tehát a legjobb helyen van a mogyeszom :) Most 12 hetesen úgy érzem, domborodom,puffadást nem érzek ...

Még egy kérdés!:

Uh papíron lepény: hátsó falon alatti írás: Nuncha:3mm alatt,norm, ez mit jelent???

2013. nov. 20. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a doki puffadást mondott akkor nem a gázosodásra gondolt, hanem arra, hogy még nem a baba miatt nő a hasad, hanem a megduzzadt erektől a több víztő, stb. Ugyanúgy, mint amikor menses előtt meg van puffadva az ember alhasa, csak most egy kicsit jobban.
2013. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"víztő" :D

Ezt jó parasztosan megaszontam :D

Víztől*

2013. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nucha: nyaki redő, jó az eredményed.
2013. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Óóóó de csudajóóó :) Köszönöm szépen csajok!Fogalmam sem volt,hogy az a nyaki redő, de hogy hogy megvizsgálta 10 hetes 4 naposan??Nem azt vizsgálja a 12 hetes Uh-n??Mindegy, de nagyon örülök,hogy jó az eredményem :)

És értem én a "víztő"-t is,de jót mosolyogtam :)

Mondjuk érdekes,mert mindig eléggé megszenvedtem a havit,nagyon görcsölő voltam,viszont sosem voltam puffadt,pedig észrevettem volna,mert elég vékony a testalkatom...Mostanában vagyok csak kis díjbirkózó testű :D

2013. nov. 21. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!