Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi jel vagy!?

Terhességi jel vagy!?

Figyelt kérdés
A pete érés utáni napon kicsit be vereztem és ez azt jelentheti vagy?Eddig még soha nem fordult ilyen elől velem,soha nem volt két menzi között ilyen hogy be vereztem volna....
2017. okt. 6. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit nyitva van és fel van puhulva a méhszáj ilyenkor, szóval elég érzékeny. Szex során picit megsérülhetett.


Semmi köze esetleges terhességhez.

2017. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.köszönöm.pedig már bíztam benne mert tervezzük a babát és eddig semmi
2017. okt. 6. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat nem kötekedni szeretnék és nem sértésnek szánom, de, ha már babát terveztek érdemes lenne utána olvasnod milyen esemény után mi jön. Peteérés utáni napon még szó sem lehet terhességről hiszen még a petesejt össze sem találkozott a hímivarsejttel. Leghamarabbi tüneted a beágyazódási vérzés lehet, de ez nagyon ritka dolog, kb 10% lehet a nők között akinek van ilyen. De ez is kb az ovuláció utáni 7-9. napon lehetséges.És még ekkor sincs terhesség, mert nem biztos, hogy meg tud tapadni.



Sajnos nem olyan egyszerű ám ez az egész, és tényleg érdemes olvasgatni a témában, mert nagyon érdekes dolgok vannak és téged is megnyugtatni valamennyire, hogy mi hogyan zajlik, mert nem izgulnál minden fura dolognál :)


Tudom nehéz türelmesnek lenni... mi 7 évig vártunk a kis csodánkra.... rengeteget olvastam a témában ez idő alatt, nem mondom, hogy mindent tudok, de jobb tisztába lenni a dolgokkal.


Sok sikert kívánok, és türelem!!

2017. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!