Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Mik a lehetőségeim?

Mit tegyek? Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tethes lettem. Most 17 hetes vagyok. Nem tudtam róla. Nem voltak előjelei (pl rosszúllét, kívánósság stb) A vérzésem is normálisan megjött. Ezen a héten voltam nőgyógyászaton és ott mondták hogy terhes vagyok és hogy mennyire előrehaladott. Nem vagyunk biztosak a párommal abban hogy még alkalmasok vagyunk arra hogy most szülők legyünk. Persze örülünk de ha még lehet át szeretnénk gondolni minden lehetőséget. Pl: a megszakítást mivel járna, lehet e még stb.. A héten volt az első UHm is és ott azt mondták egészséges. Még nem voltam egy vérvételen se se semmilyen más kezelésen. Őszintén félek a vetéléstől és attól is hogy anya leszek. (Kérem csak kulturált válaszokat adjanak köszönöm)

2017. okt. 7. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az abortuszról már rég lekéstetek, azon kár filozofálni.

Megtartj@tok vagy örökbe adjátok. Csak ez a két opció létezik.

2017. okt. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egeszseges, akkor 17 hetesen mar nem lehet elvetetni.


Ket opcio van.

Vagy megtartod es felneveled,

Vagy megszulod es orokbe adjatok.

2017. okt. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így egyszerű lesz, mivel csak a 12. hétig tudod elvetetni.
2017. okt. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Hány évesek vagytok? Amúgy ha felnőttek akkor 12 hetes koráig lehet elvetetni.
2017. okt. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
A legjobb, amit tehetsz, hogy elkezdesz megbarátkozni a gondolattal, hogy kisbabát vársz. A megszakítás, nem lehetséges ilyenkor már.Lelkileg próbálj felkészülni az anyaságra, szülők, család,párod segítségével. Nem kell félni, mert, ha most korán is érkezett és felkészületlennek gondoljátok magatokat, később az életed legnagyobb boldogságát jelentheti a kisbaba. Kívánom, hogy így legyen!
2017. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
17 hetesen màr igazi kis emberke,és te kèpes lennèl elvetetni?hány èvesek vagytok?A leirtak alapjàn te mèg nagyon fiatal lehetsz,egyetlen opcio maradt,őrökbe adni.De szerintem csak sziplàn megijedtèl a hirtelen jött felelöségtől,mig megszülöd lessz mèg rengeteg időd àtgondolni hogy mit is szeretnèl,de hidd el ahogy èrzed mocorogni a pocakban,annyira megszereted hogy nem adnàd oda senkinek.
2017. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
12. hétig lehet elvetetni. Meg kell szülnöd, ha nem akarod akkor is. Ha nem akarjátok vállani, akkor az örökbeadás jöhet még számításba. Mennyi idősek vagytok?
2017. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor sem vennék el ha beteg lenne azt is 16.hetig lehet,utana ha nagyon beteg max megszulesztenek.


Vagy megtartjátok vagy orokbeadod.

2017. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy irjak, 4 honapos terhesen mar meg kell szulnod. Semmi mas lehetoseg nincs. Megszulod es orokbeadod ha nem akarjatok megtartani.


Vagy ha van 10 milliod, elmesz Angliaba ahol a 24. hetig van abortusz, de mivel gondolom nem ott elsz es dolgozol / adozol ezert neked fizetos ami kb 10 milla ( itt dolgozom , korhazban )

2017. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Anyuka leszel majd megszokod es belejossz
2017. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!