Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnőhöz hányszor kell...

Védőnőhöz hányszor kell elmenni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Elmúltam félidős és akkor láttam utoljára, amikor odaadta a kiskönyvet. Fel kellene keresnem?
2010. máj. 28. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk úgy működik, hogy havonta kell találkozzunk. Hol ő jön hozzám, hol én megyek hozzá. Szerintem érdemes lenne felkeresned, egy csomó mindent el tud mondani amire esetleg te még nem gondoltál, illetve kontrollálja az orvost, hogy minden vizsgálatot megcsináltak e nálad. És legfőképp a szülés után is kell hogy menjen hozzátok.

2010. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is havonta van találka vele.Az sztk-ba is havonta megyek terhesgondozásra,ott is ott van egy védőnő mindig,és plusz még az "enyémhez"(körzeti)is megyek minden hónapba.(29h)
2010. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 5 alkalommal kell találkozni a terhesség alatt.

Jó lenne minden trimeszterből begyűjteni 1-1 pecsétet. Szerintem látogasd meg.

2010. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az orvosod nemkerdezte vagy furcsallta, hogy nincsen vizelet eredmeny meg suly meg stb a füzetben? Amugy asszem csak a terhestanacsadas a kötelezö a vedönöt lemondhatod.
2010. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem 2 hetente akart be akart hívni magához, de mondtam, hogy felejtsen el. Minek? Soha nem volt semmi értelme. A vizeletnek sem, mert negatív volt mindig, mégis kiderült, hogy fertőzésem van.
2010. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez furcsa, hogy ennyi ideje nem találkoztál a védőnőddel. Nálunk úgy van, hogy 1 hónapban 1szer kell elmennem hozzá mert így lett megbeszélve, vérnyomást mér meg a súlyom, beírkálja a leleteim eredményeit a kiskönyvembe, ha van valami panaszom amit nem a dokimmal akarok megvitatni akkor megbeszéljük, vagy ha egyéb kérdésem van feltehetem neki. Az igaz, hogy ha nem érzem jól magam vagy valami gond van, akkor nem őt fogom felhívni, ha nem a dokim, de szerintem jó, hogy itt a védőnő. Ha megszülsz úgy is kifog járkálni hozzád, úgy hogy tök mindegy, egyszer úgy is fel kell venni a kapcsolatot vele :)

20h km

2010. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is havonta kell hozzá mennem. Én nem sok értelmét látom, de ha kell akkor kell. És én úgy tudom, hogy meg kell lennie 4 pecsétnek a védőnőtől, egy fogászati és egy belgyógyászati vizsgálatnak ahhoz, hogy megkapjad azt a bizonyos egyszeri 64ezer ft-ot szülés után. Azért az nem mindegy, hogy megkapja-e az ember vagy ez miatt bukik el tőle. Inkább keresd fel, vigyél neki egy vizeletet, megmér, megnézi a vérnyomásod és kész. Max 15 perc alatt megvan, ha nincs kérdésed.33hkm
2010. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszeri anyaságit akarsz majd kapni, érdemes sűrűbben felkeresned.
2010. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!