Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki akinek hellp...

Van itt valaki akinek hellp szindromája volt segitenétek?

Figyelt kérdés
Barátnőm most 27 hetes terhes és eléggé hipochonder és egy hete bal oldalt a veséjénél hátul derekánál fáj ha sétál vagy sokat áll aztán elmulik neki de pár napja jobb oldalon is ugyanigy a derekánál fáj neki , vérnyomása nem magas viszont a vizeletébe volt baci +vér és H.OP ? fehérje ez akkor az lenne help szindroma nagyon fél és nem tudjuk megnyugdtatni vérvizsgálaton volt eredménye csütörtökön lesz
2017. okt. 10. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem hellp szindróma. Inkább húgyúti fertőzés. Rosszabb esetben vesemedence gyulladás. Mennyi baci? Bár úgyis megy orvoshoz a lelettel, gondolom mínél előbb.
2017. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Baktérium egy +

vörösvértest 1/hpf

szerinted ha hellp szindroma lenne mi utalna leginkább rá .

Aggódom érte , mert annyit aggodik de köszönjük a választ és bizunk benne nem HELLP.

2017. okt. 10. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Toxémia következménye leginkább, minden tünetével.. magas vérnyomás, vizesedés és fehérje a vizeletben. Hellp szindrómánál jobb bordaívnél elviselhetetlen fájdalom, én is sokmindentől féltem, fájdogált is jobb bordaív körül de csak epekő lett, az is durva rohammal derült ki bőven szülés után. Szóval elég sok tapasztalatot kerestem, ez hirtelen jön és nagyon erős. Nem "fájdogál" mint akkor nálam meg nem "1 hete".


Egyébként 34-35 hetesen állás meg járás közben nekem is egyik oldalt fájt a derekam de ennyi eltérés se volt laboron, valószínű a baba okozta.

2017. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól nagyon rosszul vannak a kismamák, 200-as vérnyomás, erős fejfájás, szikralátás, bordaiv fájdalma, észreveszi az akinek hellp szindrómája van, mérje meg a vérnyomását és ha 140/90 alatt van akkor nem toxémiás.
2017. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vesekő nem lehet?Engem is megkìnzott a terhessègem alatt.Jobbulàst!
2017. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!