Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utaznátok 7 hónapos terhesen...

Utaznátok 7 hónapos terhesen közel 800 km-ert?

Figyelt kérdés
Kocsival mennénk és probálnánk minél többször megállni ha kell. Eddig panaszmentes a terhességem.
2017. okt. 11. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Naná, voltunk is most 1000km-re 25 hetesen ikerekkel. Ráadásul kirándulni és vonatozgatni (párom vasútbarát) mentünk.

Előtte az orvost megkérdeztem, megvizsgált rendben voltam és mondta hogy nyugodtan mehetünk.

Felváltva vezettünk és azért párszor megálltunk. Az övterelőt nagyon ajánlani tudom!

2017. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1400 km, oda-vissza 32 hetesen.

Semmi gond nem volt, előtte az orvossal megbeszéltem. Ő javasolta a kompressziós harisnyát, nehogy a sok üléstől baj legyen.

Persze megálltunk, de csak ahogy szoktunk, semmi extra.

Muszáj volt menni, karácsony, külföld, a repülőre meg már nem engedtek volna fel.

2017. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Menjél, ha már kisírtad az utat - szó szerint.
2017. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értem az utolsó választ. De a többieknek köszönöm szépen!
2017. okt. 11. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!