Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hosszabb távra utaznátok...

Hosszabb távra utaznátok félidős terhesen autóbusszal? Mennyi az a táv/idő, amit bevállalnátok/bevállaltatok? Mit tartanátok felelőtlenségnek?

Figyelt kérdés
Problémamentes terhesség esetén természetesen.

2016. jún. 19. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
3 orat utaztam, 1x allt meg csak a busz, hogy tudjunk pisilni, es igy nagyon rossz volt :(
2016. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Igen. Termeszetesen ha van rajta vece, de nem terhesen se utaznek olyannal, amin szivatnak.:)


Busszal egyebkent nem szoktunk utazni, mindig repulunk, de pl egy Horvatordzagot siman bevallalnek.

2016. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hihi :) én most repültem, bár első trimeszteres volt az utazás... Nos minket a wizz szivatott meg, meg a kedves utastársaink. A lényeg késések és várakozás és szivatások miatt én nem mertem már de-tt 10-11-től inni (elvileg 14-kor indultunk volna Londonból haza-2 óra utazás).Utoljára mosdó 12h előtt még. Majd a gépen is csak 3 után engedtek wc-re és inni is 17 h után kaptam először. Szörnyű volt és amikor leszálltunk akkor úgy éreztem megkeresem a pultjukat Bp.-en és rájuk borítom az asztalt. Kibírtam, de az a 6 óra ivás nélkül, és közel 3 óra toalett nélkül számomra katasztrófa volt. Pedig nekem is problémamentes a terhességem, de ez kikészített. Hozzáteszem, életem első repülése szóval igencsak tapasztalatlan voltam :)

Ettől függetlenül én simán bevállalnék egy kondis-wc-s busszal akár egy horvát, olasz utat is, de pl Spanyolba már nem indulnék el, még nem terhesen se :)

2016. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Külföldön élünk, 1600km-re a szülővárosunktól. Alapesetben 21 óra alatt meglehet járni,de így az állandó pisilési ingerem miatt sikerült 26 óra megtenni az utat :)

Visszafelé repülök. 5 éve járunk haza autóval de most így terhesen eléggé megvisel. Ráadásul álomkorban vagyok,de aludni autóban,számomra lehetetlen volt.

2016. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

450 km, autóbuszos kirándulás barátokkal, munkatársakkal.

Elvileg 3-4 óránként biztosan megállunk fél órára (vagy többre), wc biztosan lesz a buszon. Ráadásul hajnalban indulunk, így valószínűleg az első etapot végigalszom...

:)

2016. jún. 19. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Oh :) azt simán :) Az meg buli is lesz ;)


A repülős kismami

2016. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egész terhességem alatt busszal mentem a kórházi vizsgálatokra a városba a busz 2-3 faluba bemegy(rossz az út is) 1 órás út,leülni nem mindig lehet annyian vannak,WC nincs bent..:/
2016. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap 4 órát utaztam kocsival 22 hetesen. Hát azt hittem negőrülök. Háromszor kellett megállnunk pisilni és a folyamatos üléstől pedig a hasam is fájt. A derekamrl meg a hátamról nem is beszélve. Én egy buszos utazást nem vállalnék be, mert nem lehet akkor megállni, mikor te szeretnél. Illetve az fontos, hogy attól, hogy van WC a buszon, az esetek többségében nem használhatod. ( Legalábbis régen minden buszos kirandulason, amin voltam, ki volt írva a buszba.)3 órát én nem birnék ki pisilés nélkül.
2016. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! Már haza is érkeztünk, egyedül a magyar utakon volt nehezebb az ülés, de a szerpentineket jól bírtam.
2016. jún. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!