Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kókuszmatrac vagy a szivacsm...

A kókuszmatrac vagy a szivacsmatrac jobb a kiságyba?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt ugyanez a kérdés, olvasd át, mert nagyon sok válasz van: [link]


Nehéz a kérdés, mert megosztja a véleményt. Épp olyan, mint a terhesvitaminnal, vagy nélküle dolog...

Akinek kókuszmatrac van, az arra szavaz, aki a szivacs mellett maradt, annak az is megfelel.

Nagy eséllyel annyi eltérő lepontozott választ fogsz kapni, hogy nem leszel sokkal okosabb.

2008. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kókuszmatrac!!

Sokkal egészségesebb!!

Lehet, hogy egy kicsit drágább, de szerintem megéri!!

Persze annak is igaza van, aki azt vallja, hogy mi is egészségesen felnőttünk a sima matracon, de vannak olyan dolgok, amiben talán követhetjük az újdonságokat...

Jó vásárlást!!

Boldog Babavárást!!

34 heteske

2008. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam kókuszon alszik (állítólag jobban szellőzik, és nem fulladhatnak bele a babák). Nincs vele semmi gondunk, csak most kezd érdekes lenni a helyzet, mert ugye a kókuszmatrac elég kemény, és a picikém miután ébren megtanult hasra fordulni, álmában is csinálja, és ezt nem süppedő felületen nagyon könnyen véghez viszi. Visszafordulni még nem tud, hason aludni meg pláne nem, így többször kelek fel hozzá visszafordítani,mint kéthetes korában szoptatni:)

Talán szivacson nehezebb forgolódni, de azért nem cserélem ki...

2008. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
mi kókuszt vettünk, 11e Ft volt!
2008. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a kókuszra szavazok!5900ft-ért vettük egy hete. Állítólag egészségesebb,bár mi is felnőttünk nélküle...ha tehetném azért vennék egy nagyot a mi ágyunkba is:-)))
2008. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én örököltem a kiságyat a matraccal együtt, ami szivacs. Szerintem tökéletesen megfelel. Sajnos nem tehetjük meg hogy akár még 5-6 ezerért egy új matracot vegyünk, mikor még annyi minden más kell. Én is szivacson nőttem fel.

Szerintem mindenképpen azt kell mérlegelned, hogy neked megéri e az árát.


Boldog babavárást:)

2008. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is kaptuk a kiságyat kókuszmatracostul, szerintem nagyon jó. DE: pont a légáteresztés miatt fázott a bébi úgyhogy pokróc került a lepedő alá. Ha vennünk kellett volna, akkor is kókuszmatracot veszek, mert azt még biztos, hogy a többi gyerek is tudja használni, szemben a szivacsmatraccal. Egyébként három gyerek nőtte ki a kiságyat (és így a kókuszmatracot is) és nem mondod meg, hogy ez már használt.
2008. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!