Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetesen 33 hetes terhességne...

Renata_27 kérdése:

36hetesen 33 hetes terhességnek megfelelő combcsont. Eddig rendbe fejlődött gond lehet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Minden baba mas meretu

Ez szulok magas sanatorium fugg

2017. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta!

+ itt pár mm-errel arrébb mérés heteket számít.

nekem 31 hetesen 28 hetesnek volt megfelelő a combcsont mérete (mondjuk a 38. héten 50 centivel született és 3600g-al szóval egy kis gombóc volt :) )

2017. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez mindössze annyit jelent, hogy alacsony lesz.

A lányomnak folyamatosan két hét lemaradásban volt a combcsontja. Az orvos vigyorogva ránk nézett (apja 165, én 155 cm), hogy mire számítottunk, kosaras lesz belőle?


Azóta 4 éves, teljesen egészséges, és valóban magasságban kissé elmarad a kortársaitól. Mivel a felmenői is alacsonyak, ez simán genetika, tehát várhatóan ő is 150-155 cm maga lesz csak.

2017. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2017. okt. 13. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne higgy egy dokinak ,kérdezz meg több orvost, menj el több ultrahangra is. Az én második lányomnál megállapították, hogy leszakadt a placenta,nem fejlődik rendesen. Egy felelőtlen friss jogsival rendelkező, kis hülye gyerek elgázol a zebrán. Ennek már 23 éve. Mindenki abortuszt ajánlott több orvos is. Én mégis úgy döntöttem megtartom. A lányom egészséges lett, semmi baja, mostanában gondolok arra, milyen jó döntést hoztam.
2017. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!