Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 36. heti ultrahangon a...

A 36. heti ultrahangon a combcsont hossza a Babámnál 62 mm. Mindenhol utánanéztem, és most 69-nek kellene lennie. Ez nagy gond, vagy normális?

Figyelt kérdés
A doki nem mondta, hogy gond lenne...
2008. febr. 26. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem is gond, azt mondta volna doki:)) Nyugi minden rendben van!
2008. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én tudod mire szoktam ilyenkor gondolni? Vegyél elő egy vonalzót, mérd le rajta azt a 7mm-t, ami miatt aggódsz. Utána pedig képzeld el, hogy 2 kisbabánál szerinted észrevennéd, ha egyiknek 7mm-el rövidebb lenne a combcsontja? Dehogy vennéd észre. Mert ezek olyan kis nüansznyi különbségek. Teljesen jó ez a méret, ne aggódj. A te babádnak cuki combcsontja van. :))
2008. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)
2008. febr. 26. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

36 hetesen már nagyon nagy különbségek lehetnek a babák között, mivel ilyenkor már az ő saját genetikai adottságai is befolyásolják a méreteit. Ha egy babának rövidebb ilyenkor a combcsontja az átlagosnál (és idáig egyébként mindent rendben találtak),

abból egy dologra lehet következtetni:

a társaihoz képest ő nem túl "magas" (vagy inkább hossszú). Mire van ez hatással? Hát nem 56 centisen fog születni, hanem mondjuk 49 centisen. Na és?

Nincs miért aggdnod :)

2008. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb nem lesz 4 kilós babád, csak 3. Ne aggódj, majd megnő idekint.
2008. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A neten azt irja hogy 69 +/- 6 a normalis ugyhogy a ti meretetek is belefer meg szerintem.
2008. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!