Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húzhatom még így?

Meddig húzhatom még így?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap félóránként,aztán kb.20 percenként voltak közepes "fájásaim",estére negyedórásra sűrűsödött,meleg fürdő után ritkult,majd újra kb 20percesek lettek.Aztán egyszercsak abbamaradt.

Ma még csak néhány volt,de ezt már inkább erős menstruációs görcshöz hasonlítanám.

Meddig húzhatom még így?Én már nagyon nagyon szeretnék megszülni!


2017. okt. 13. 11:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,lemaradt:39 hetet töltöttem
2017. okt. 13. 11:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajna ezt senki sem fogja tudni megmondani. Ahány szülés, annyi féle tapasztalat. Nekem a szülés közeledtével egyre erősebbek, egyre hosszabbak és egyre valósághűbbek lettek a jósló összehúzódások. Az első babót 10 nap terminustúllépès után indították, 3 napot vajúdtam, aztán császároztak. A másodiknál annyiszor voltak szülés szerű fájdalmaim, hogy már azt se vettem komolyan, amikor tényleg beindult. 2 perces fájásokkal mentem be a kórházba, aztán megállt az egész. Itt is kínlódtunk 2 napot, harmadik nap császároztak. De olyan kismamával is beszéltem, aki hazavezetett, érezte, hogy valami történik.Elment zuhanyozni, de a zuhany alól már nem tudott egyedül kijönni. A férje tette be a kocsiba, épphogy beértek a szülőszobára, már nyomnia kellett. Előtte egy darab jóslófájása se volt. Egy másik anyukát haza akartak küldeni, mert még csak gyenge, rendszertelen összehúzódásai voltak. A nő erősködött, hogy maradna, mert mingyárt szülni fog. Bolondnak nézték, de kapott egy ágyat. Kb.2 óra múlva elpukkadt a magzatburok, és a vízzel együtt csusszant a gyerek is. Lehetetlen megjósolni, meddig maradtok egyben.
2017. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem lehet megjósolni,csak gondoltam lesz valaki aki szívesen megosztja velem a tapasztalatát,ahogy Te is.Köszönöm,hogy írtál
2017. okt. 13. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 39. héten voltak erős jóslóim. Másfél órán keresztül. Sajnos még is 40+6 ra kellett indítani :( Szerintem nem kell mondanom, hogy 36. héttől a jeleket vártam, hogy na most megyünk szülni... sajnos semmi nem jött be :)


Persze van akinek meg bejön. Lehet még ma megszülsz, de lehet még két hét is.


Könnyű és gyors szülést kívánok és nagyon jó egészséget :)

2017. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!