Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes terhes vagyok és...

4-5 hetes terhes vagyok és minimálisan vérzek. Vetélés lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Annyira félek, már egy kisbabát elvesztettünk, most voltam pár napja ultrahangon ott megállapította a doki hogy méhen belül van a terhességem és hogy 5mm-es petezsákot lát!Két hét múlva kell visszamennem de ma éjjel elmentem pisilni és azt láttam hogy egy picit véres a bugyim és a wc papír is olyan volt egy kicsit.nem görcsölök rosszul sem vagyok.nagyon félek hogy most mi ez :( valaki tudna valamit mondani erről?volt már így valaki és nem lett baj?vagy ez most vetélés lesz megint? :'(
2017. okt. 14. 23:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne pánikolj, de menj hamarabb orvoshoz . Emlékeim szerint a feleségemnél is mintha lett volna ilyesmi az elején.
2017. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanigy voltam, 30 percen belul az ugyeleten ultem.
2017. okt. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek most azonnal menjek az ügyeletre? párom dolgozik egyedül vagyok itthon :'(
2017. okt. 15. 00:26
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen,most menj.
2017. okt. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Mennj az ügyeletre, bár sok mindent nem tudnak tenni. Le vesznek progeszreronra vért, az hétfő előtt nem lesz meg.
2017. okt. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszaitokat!!!!
2017. okt. 15. 00:37
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Menj be,hátha tudnak valamit tenni.
2017. okt. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Miujsàg kérdező? Remélem bementél! 5 hetesen progeszteront kaptam ugyanilyen vérzésre. Egy jó baràtnőm pedig 7 hetesen. Mindkettőnknek megmaradt a pici, de mi azonnal orvoshoz rohantunk.
2017. okt. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Ugyelet! Nekem veteles kezdodott ugyanigy, ejjel, es rogton mentunk ejszaka az ugyeletre. Ott rendben volt minden, hazaertunk, lefekudtem aludni de reggeli pisilesnel elontott ver sajnos, elment a baba. DE lehet kis verzesed barmi mas miatt is, nezesd meg mindenkepp.
2017. okt. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen surgosen. Mert ha megneznek nem biztos h veteles lesz. Nekemis volt ilyen 5 es 7hetesen. Ha nem megyek dokihoz most nem lennék félidős kismama az bizti.
2017. okt. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!