Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok egész...

32 hetes terhes vagyok egész nap keményedik a hasam kb .13 -szor keményedett be . Miért és ilyenkor mit csináljak hívjam a dokit? Enyhén görcsölget a hasam de nagyon minimálisan!

Figyelt kérdés
Léci írjatok mert nem tudom hogy most mit csináljak!!!!!
2009. aug. 29. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj le ügyeletes gyógyszertárba, és vegyél valami magnéziumkészítményt! magneb6 tlejesen jó. Vegyél be 2 szemet, és feküdj le! 28 hetesen ugynez volt velem, én be is vonultAM kórházba, szerencsére nem volt semmi baj. Ha nem múlika magnézium és pihenés után, azért én a helyedben holnap meglátogatnám a legközelebbi kórházat.

2009. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Készül a méhed a szülésre. Pihenj sokat és szedj magnéziumot, nehogy koraszülés legyen belőle. Ha már eddig is szedtél, emeld az adagot. Én is keményedtem már korán, a 33. héttől 3*2 Magnerotot szedtem és nagyon sokat pihentem. Nekem segített.
2009. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszike most vettem be Magne b6 -t.

Most már nyugodtam vagyok!!!

2009. aug. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!