Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 4. -én hasi UH-n 5 mm...

Október 4. -én hasi UH-n 5 mm felritkulás volt látható. Többi lent?

Figyelt kérdés
Jövő héten kellene visszamennem.Ma 10.16-án egy másik orvos hüvelyi UH-gal vizsgált és nem látott még terhességet. Elküldött vérvételre, de csak holnap lesz eredménye. A tesztjeim pozitívak, egyre erősebbek. Digitálissal is csináltam, azt írta 2-3 hét telt el a fogamzás óta. A mensimnek múlt héten kellett volna megjönnie. Hogy lehet, hogy hasi UH-n látott felritkulást, rá 2 hétre hüvelyin még semmi? Lehet hogy olyan helyen van a baba, hogy a hasi látja? HOlnap megyek vissza a hasi UH-ra mert nem tudok várni. A melleim fájnak, hányingerem is van egyre erősebb. Mi lehet?

2017. okt. 16. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
azért lehet, mert ezek - és a pozi teszt, csak ún.gyanújelek. Olyan picike még a baba, amikor kimarad, akkor vagy tulképp 2 hetes terhes . Annyira ne görcsölj rá, nem kell teszteket csinálnod folyamatosan. ( viszont hasi uh-t ilyenkor nem is igazán csinálnak, sokkalinkább hüvelyit , biztos hasi uh-ra mész?)
2017. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen hasi lesz. Ma hüvelyi UH-n voltam egy másik városban.Holnap pedu a helyi SZTK-ba megyek hasi UH-ra. Hogy lehet, hogyhasin többet látnak? Első baba, azért vagyok ennire rápörögve. Ha 2 hete látott felritkulást, van esély hogy többet lát már holnap?
2017. okt. 16. 14:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor van esély igen, hogy többet fog látni, ....és az is lehet, ha lát vmit átvált majd hüvelyi uh-ra. ( az jobb felbontású ilyenkor)
2017. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De akkor hogy lehet hogy a másik doki ma nem látott semmit hüvelyi UH

-n? Bocsi hogy értetlenkedek!

2017. okt. 16. 14:28
 5/10 anonim ***** válasza:
hát még picike a terhességetd, kb. egy hetet várhatnàl azzal az uh-val...( rosszul értelmeztem, bocsi, azt hittem vmiert hogy egy hete volt a hüvelyi )
2017. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rettenetes korai az uh még. Ráértél volna 2 hét múlva menni. Tapasztalat. Nem rettegnél ennyit. Biztos hogy ott a baba csak nagyon picike. Üdv. 5 lányos anyuka. Minden jót.
2017. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 16. 16:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Megírom, hátha másnak segítek. Tegnap elmentem hasi UH-ra és ahogy gondoltam(reméltem) már látott valamit... 5,83 mm petezsákot látott.Biztos olyan helyen van a baba, hogy hüvelyin nem látszódott. :) Köszönöm a válaszokat :)
2017. okt. 18. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj de jo ezt olvasni. Gratulalok🤗
2017. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. okt. 18. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!