Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől, hányadik...

Hányadik héttől, hányadik hétig hánytatok?

Figyelt kérdés
Mennyire keserítették meg ezek a rosszullétek a mindennapjaitokat? Le szeretnénk foglalni egy repülőjegyet, de ha összejön a baba 11-12 hetes vagy 6-7 hetes lennék...

2017. okt. 16. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
9 hónap alatt egyszer sem hánytam, párszor volt csak hányingerem. Ez szerintem nagyon változó, van, aki félidőig végig hány, van, akinek meg meg sem kottyan a terhesség.
2017. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

7-11. hétig volt többször hányingerem a nap különböző szakaszaiban,de sose hánytam. A hányingerre mindig volt nálam keksz, cukorka meg víz, ezektől rögtön elmúlt.


Ezt nem tudod előre kiszámolni, de ha még nem is vagy terhes, ne ezen agyalj, hanem érezd jól magad és élvezd az életet!

2017. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

6-8 hetesen első babámmal

Másodikkal 7-10 hetesen, de voltak panaszmentes napok.

Nekem délutánonként volt hányingerem, az álomkór mellé eléggé megviselt. Az álomkor egyébként korábban kezdődött és tovább is tartott, 4-5 hetes kortól kb 12 hetes korig.

2017. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Lefoglalnátok így a jegyet?
2017. okt. 16. 21:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan foglald le a jegyet!

Ha hányingered lesz, akkor sokat segít, ha rágcsálsz egy kis ropit, iszol egy kis narancslét, vagy mentolos rágót rágsz.

Nekem első perctől a szülés napjáig volt hányingerem. Napi 1-2 hányással. Buszozáshoz kötelező volt a mentolos rágó.

De a helyedben akkor is mentem volna. :)

Legrosszabb esetben elhasználsz egy papírzacskót. ;) És akkor mi van? Semmi. :)

Más meg végigrókázta az utat, pedig terhes férfit még nem láttam. :)

2017. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer sem hánytam a terhességek alatt
2017. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Én sem hánytam a terhesség alatt. Én lefoglalnám a jegyeket :)
2017. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Se hányinger, se hányás nem volt a terhességem alatt.
2017. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
6.-ik héttől a 29.-ik hétig voltam rosszul. Igazából a 9.-ik héten kaptam gyógyszert a vészes hányásra, mert már a víz is kijött. Aztán a gyógyszer miatt jobban lettem. Nem volt tökéletes, de tudtam létezni, és híztam is. 34+3 hetes vagyok, természetesen gyógyszert már nem szedek, de még mindig vannak “menten elhányom magam” pillanataim. Szóval engem elég hosszú időre letett a hányinger. Természetesen ez nem azt jelenti hogy nálad is ez lesz, ahány terhesség, annyiféle.
2017. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
7.hèttől a 15.hètig.
2017. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!