Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lényeges a petezsák mérete?...

Lényeges a petezsák mérete? 19,4mm 6hetes terhesen jónak számít?

Figyelt kérdés
Nem mérte a doki a magzatot.Csak a petezsákot.Múlt héten 5+5re írták és 16,8mm-es volt,most kerek 1héttel később 6hetes és 19,4mm.Elég növekedés ez?Szívhang volt.Lényeges ez a szám?a petezsák mérete?vagy ez tök egyéni?
2017. okt. 16. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jo meret.
2017. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Onnantól h volt magzat, vagyis embrió ,nekem a doki nem mérte. Csak az a gáz ha ekkora petezsákban nincs embrio es szikhólyag ha van akkor jó.

De ilyenkor mar nem szokták méregetno

2017. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Petezsák mérete egyéni. 6. héttől már szikhólyag minimum szokott lenni, de legtöbbször már embrió is. (persze, ha később fogant, mert hosszabb ciklusa van egy nőnek akkor lehet csak, a hetedik héten lesznek, de hetedik 7 végére mindenképp kell legyen embrió.)


Nem mérik a petezsákot maximum megnézik, hogy szabályos e. Én pl 6+4-nél mentem mensi szerint, 6+0-nak mérte 4mm embrió szívcső pulzálással. Petezsákot nem mért.


Szóval, kitartás, elméletileg szépen nőtt, viszont szikhólyag kéne legyen :S Főleg ekkora petezsákban.

2017. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már inkább csak crl-t szoktak mérni(embrió ülő magassága). Nekem 5+3 hetesen 8mm volt a petezsák, 6+6hetesen 32 mm petezsák 6mm crl méretű embrióval.
2017. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. De akkor láttátok az embriót??

Azt írod volt szivhang. Ha láttatok embriót nem is értem miért nem azt mérte a dokit. Leleten pontosan mit ír?

2017. okt. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi,*dokid.
2017. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Petezsákot mért, van szikhólyag és magzat is. Első alkalommal nem volt csak petezsák és szikhólyag valamint azt írta magzati echo sejthető. Most már volt magzat is de nem mérte. Viszont jó jel hogy hallottunk szívhangot.
2017. okt. 17. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem magzati hanem embrio echo- csomó sejthető. Nem vagyok kotekedo tipus. Jó szívvel mondom, hogy tudd ilyenkor még EMBRIÓ !!
2017. okt. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!