Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvosi vizsgalatok...

Milyen orvosi vizsgalatok lesznek a 30ik het korneyeken? Erdelyi vagyok, azok valaszat varom akik szinten erdelyiek mert itt mas a redszer.

Figyelt kérdés
most 20 hetes vagyok, es kivancsi lennek milyen vigygalatokra szamithatok a 30het kornyeken. eddig csak uh-os vizsgalat volt, es az elejen egy ver es vzelet teszt, majd a 16ik heten egy vizelet teszt.
2010. máj. 29. 15:44
 1/3 anonim válasza:
én is erdélyi vagyok és debrecenbe járok már mióta teherbe estem,ha 20 hetes vagy akkor már átt kellett essél 2 genetikai ultra hangon,de csak ha mayarba jársz mert itt románba sajnos csak kolozsváron van ijen vizsgálat,és még sok más dolgot nem végeznek el amit kéne,ugyhogy én ajállom,hogy legalább 1-szer menj át oda és csináltass genetikait,nagyon megnyugtató,én már a 3-dikon is tul vagyok mivel már 33 hetes vagyok,jah és szuper 4D-s képeket is csinálnak
2010. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia, koszi a valaszt. sajnos nemigen van lehetosegem magyarba menni, bar tudom hogy tobb a kotelezo vizsgalat mint itt. csak gondoltam tud valaki felvilagositast adni mi kell meg majd.
2010. máj. 29. 17:21
 3/3 A kérdező kommentje:
jah, es 4d-s ultrahang itt is van nagyon profi, cd-t is adnak meg kepeket is.
2010. máj. 29. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!