Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan előfordulhat, hogy a...

Olyan előfordulhat, hogy a nyitott méhszáj idővel bezáródik?

Figyelt kérdés

36. hetes vagyok. 3 hete azt mondta a dokim, hogy kinyílt a méhszáj, 2111 volt az érték.

Ma voltam kontrollon, ugyanaz a doki vizsgált. Azt mondja zárt, az érték pedig 3000.


Ilyen van? Vagy rosszul nézte valamelyik alkalommal?


2017. okt. 18. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen nincs, adja vissza a diplomáját!! egyszer kinyílt méhszáj nem záródik vissza!!
2017. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik alkalommal rosszul nézte.
2017. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb.én is így voltam 24. Hét 2100 aztán 28.hét 2000
2017. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,csak véletlenül elküldtem, aztán a 32 .hét már 3000 volt. Ugyanaz az orvos volt nekem is.
2017. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hm, azért ez így elég érdekes.

múltkor jól beparáztatott, elkezdtem ezerrel kímélni magam meg pihenni. akkor egyébként fájt is a vizsgálat, de ma nem. lehet ma elkapkodta? mindenesetre legalább rosszabb nem lett ezek szerint.

2017. okt. 18. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtti napokban közölte 1 ujjnyira nyitva vagyok. Másnap meg közölte hogy zárva vagyok. Biztosan csak úgy ültem hogy kinyílt! :D :D Szó szerint ezt mondta. Csak a császárra akrtak kimenni! Az egyszerűbb megoldás. Annyira zárt voltam hogy még tágótóval se lehetett volna beindítani a doki szerint. De nem bánom. Mert óriási nagy baba volt nem tudtam volna megszülni
2017. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En csak vajudasnal tudok ilyenrol, nalam akkor volt ilyen, szolt a szuleszno, hogy mehetunk a szuloszobara a vajudobol, teljes a tagulas, mikor legkozelebb vizsgalt, zavart lett hirtelen, es mondta, hogy elnezhette, mert csak 6 centinel tartok. Azota masok is meseltek ilyet, es olvastam ilyenrol Noll Andrea Vajudastamogatas konyveben, hogy barmi, amit az anya stressznek el meg, annak lehet ilyen hatasa is lehet, es ez egy letezo jelenseg. Ennek alapjan mar el tudom kepzelni, hogy lehet ilyen akar elotte is, de ilyenrol meg nem hallottam.
2017. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
háát, stresszben van részem mostanában, de igyekszem higgadt maradni
2017. okt. 20. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, nincs ilyen, de mégis van, ismerősömmel is így volt.
2017. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!