Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 29hetes kismama vagyok....

Lassan 29hetes kismama vagyok. Mindenki azt mondja, hogy milyen kicsi a hasam, annyira idegesít. Lehet, hogy nem fejlődik a babám?

Figyelt kérdés

És azt is mondják,hogy nagyon lent van.

:(

Csak nincs valami baj?


2010. máj. 29. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

miért nem beszélsz a nőgyógyászoddal erről? mindnkinek más a terhessége és az hogy hol van a baba, biztos nagyon lent fekszik a drága é ott vana súlypontja nekem is ez volt nem kell aggódnod minden rendben de majd a 32 dik heti ultrahangon mindent megtudsz majd.:-)

2 hónapos kislány anyukája

2010. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Vékony testalkatú vagy?

Semmi gond nincs. Csak a hülye emberekkel van gond és a hormonokkal akik csúcsérzékennyé tesznek. Horror szülés sztorikkal még nem ajándékoztak meg? Tőlem ezt szeretik kérdezni: nem félsz a szüléstől?....és várják a hatást.

Ne aggódj. Minden rendben van. Senkire ne hallgass csak a testedre és a megérzéseidre. Ne hagyd magad elbizonytalanítani kivülállók véleménye alapján. Ha valami gond lenne, a doki már szólt volna.

2010. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Vékony testalkatú vagyok,és kb.2hete voltam Uh-n,ott minden rendben volt,igaz hogy egy héttel kisebb a babám,de valószínű,hogy el vagyok számolva.

Annyira fel tudnak idegesíteni,de hétfőn megyek az orvoshoz,és ott úgyis fognak szólni,ha baj van szerintem.

2010. máj. 29. 16:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél 34 hétig dolgoztam,amikor köszöntem el,megkérdezték "Szabira megyek?"Mondtam olyasmi,csak tovább tart mert szülni fogok.Nem akarták elhinni,hogy 6 hetem van hátra.2650 g-al született meg a lányom,1 hónap alatt 1,5 kg-ot hizott,senki nem mondta meg mennyi a szül.súlya.Tehát ne foglalkozz senkivel,akkora a babád és a pocakod amekkora,lényeg,hogy egészségesek vagytok.És tényleg csukd be a füled a" kicsi a pocakod,és jaj a szülés..."Szlogenesek előtt.
2010. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A 32. héten intéztem a papírokat a munkahelyen, és megkérdezték, hogy miért lépek ki. Mondtam, hogy nem lépek ki, csak hosszabb szabira megyek (azt hittem viccelnek:D) Erre megkérdezték, hogy külföldre? Mondtam, nem, hanem szülni:D Leesett az álluk, mikor megmondtam, hogy nem egészen két hónap múlva:DD Úgyhogy ne aggódj. Valószínű inkább széltében fekszik, azért látszik kicsinek a hasad, baja biztosan nincs.
2010. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj tényleg! Nekem is mindig ezt mondták: "Milyen kicsi a hasad!" "ha nem ismernélek nem mndanám meg hogy terhes vagy!" és még számtalan ilyennel traktáltak! De mivel az UH-kon mindig minden rendben volt nem törődtem velük. Nekem a 34. hét környékén nőtt akkorát, hogy akkorra már tényleg terhes pocak lett és mindenki láthatta mi a helyzet. És lám egy közel 4 kg-s gyereket szültem! Ennyit arról, hogy kicsi volt a hasam.
2010. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Így van, soha ne hallgass az idióta emberekre. Én, ha megtudom, hogy valaki a környezetemben babát vár, a gratuláció után legelőször elmondom ezt. Az ilyenek simán bunkók, és sajnos sokan vannak.

Élvezd a babavárás minden pillanatát, a természet meg

tudja a dolgát. :)

2010. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Ha vérvételeken, uh-on mindig minden rendben van, senki mással ne törődj, csak magatokkal.

Kicsi a pocid? Na és? Lesz az még nagyobb is, höhö... :D

Akinek meg "túl" nagy a pocakja? A barátnőmet mindig ezzel traktálták "jééééézusom, mekkora hasad van!!!!" Egyik füleden be, a másikon ki. :) A te kisbabád, te érzed a mozgását, rezdüléseit, te táplálod, mit számít, hogy a hülyék mit mondanak...

2010. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést :(

Nekünk 1,5 héttel van lemaradva a baba az UH szerint az utolsó mensihez képest.

A 30 hetes Uh-n csak 1385 gramm volt a baba, az orvos már ekkor mondta, hogy max 3 kilosra számítsunk, nem lesz nagyobb. De lehet, hogy még kisebb lesz. Kislányt várunk, a kislányok általában kisebbek.


Az én hasamat a 30.hétig nem is látták, de komolyan. Mindenki hüledezett, hogy nem is vagyok terhes, meg viccelek hogy már 30 hetes vagyok. El voltam keseredve, és beszéltem erről az orvosommal. Ő csinált egy plusz UH-t a 34.héten, átnéztük a baba minden testrészét, mindene megvan, a méhlepény sincs elöregedve, csak egyszerűen kisebb lesz a baba, mint az átlag.

A 33.hétre volt az, hogy na, látszódott a hasam. Akkor néztek kb 20 hetes terhesnek :(

Most 37 hetes vagyok, most már szép nagy, kerek pocakom van. Ne aggódj, Neked is megnő majd a végére biztosan. Az a lényeg, hogy beszélj az orvossal, és inkább legyen a megnyugtatásod végett egy plusz UH!

Én egyébként 2 hét múlva szülök progis császárral, tehát ha akarna a baba bent még fejlődni, akkor sem tudna :( Max majd idekint.


Ne idegeskedj.

2010. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Itt egy kép a pocimról.Ez mostani.Szerintetek is lent van?



[link]

2010. máj. 29. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!