Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma rámijesztett a doki,37...

Ma rámijesztett a doki,37 hetes vagyok, és azt mondta, ha nem érezném a baba mozgását, feltétlenül menjek be az ügyeletre, ne hogy baj legyen. Mire mondhatta, a flowmetriát nézte, az értéke 2.8. Emiatt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert a végén már nagyon figyelik, hogy mozogjon, meg a szívhangját stb. Hogy nehogy rátekeredjen a köldökzsinór.
2008. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,nekem is mondott ilyet a védőnénim.

Ha probléma lett volna,akkor biztos szól.


A szülés napján olyan is elhangzott egy orvos szájából,h indítsák el a szülésemet gyorsan,nehogy elhaljon a magzat,gondolhatod mit éreztem.

De jelentem a babám egészésegesen született és már gyönyörű szép 3,5 hós kicsi fiú.

2008. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha napi 4-5 érzed mozogni különböző időpontokban az elég,most már pici a helye. Asszem ilyenkor már hetente menni kell babaszívhangra(ctg) ha ott nem mondanak semmit akkor OK!! Ha úgy érzed nem mocorog egész nap HÍVD FEL A DOKIDAT!!
2008. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!