Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megijedtem. Ma arra ébredtem...

Megijedtem. Ma arra ébredtem hogy aprò, pici görcsölések vannak a méhem alsò részénél. Elmúltam 38 hetes. Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Ezek pàr màsodpercig tartanak, semmi ciklikussàg nincs benne ès nem menses szerű görcsök. Csak belenyilal ès elmùlik. Ezek nem jòslòfàjdalmak ugye?

Naponta többször kemènyedek már règòta...


2017. okt. 23. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jósló, vagy mindjárt megszülsz, egyik sem baj.
2017. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vicces vagy... Csak ma egyedül vagyok itthon...jò lenne nem ma szülni. Csak ezèrt kèrdeztem...
2017. okt. 23. 08:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jósló, igen. Nekem 2 hétig voltak jóslók majdnem napi szinten. 5 nappal elöbb szültem a másodikat, mint kiírt. De 38 héten is már tejesen normális ha megszülöd. De az is lehet nem fogod csak idöben...
2017. okt. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy akkor fogsz szülni amikor szeretnél. Nem viccből írtam az előbb. Nekem volt jósló kb. 1 hétig, de utána elfolyt a víz egyik éjjel, így rögtön szülés lett belőle, a 36. héten, nem éreztem különbséget a joslok és a szülés elején jelentkező kisebb görcsök között, nem volt ciklikus egyik sem, nekem inkább a derekam fájt, nyilván később bedurvult volna, de nekem császár volt.
2017. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!