Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhesen kicsik a...

31 hetes terhesen kicsik a melleim, nem feszült még kicsit se, ez normális?

Figyelt kérdés
Más 31 hét terhessége alatt legalàbb egyszer biztos érzett már mellfeszülést, de én még mindig nem. Nem is nőttek! Előtejbe meg már nem is bízok. Annak örülök ha tejem lesz : (
2017. okt. 26. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan alapból nagy mellem van, terhesség alatt meg is duzzadt kicsit, de nem a tejtől. 1 csepp sem volt. Aztán szülés után 2 nappal úgy bedurrant, hogy rettenetesen feszült. Nagyon sok tejem lett.


A terhesség alatti előtejnek semmi köze a későbbi tejmennyiséghez. Örülj, hogy terhesen nem kell legalább ezzel kínlódnod (hogy n ázzon át a melltartód)

2017. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent. Icipici mellekkel is lehet baromi sokáig szoptatni, semmi köze hozzá!

Nekem sincs nagy mellem, a terhesség alatt semmit nem nőtt, előtejem sem volt, 19 hónapja szoptatok és az első 6 hónapban csak anyatejet kapott a fiam (meg vagy 2x pár korty vizet.. )

2017. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! : )
2017. okt. 26. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! En is 31 hetes terhes vagyok es az en melleim se nottek sokat, egyedul a bimbo merete nott meg ketszeresere es sotetett is.
2017. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen az nekem is megvan! Akkor teljesen megnyugodtam! Köszönöm!

Jó baba várást : )

2017. okt. 26. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon féltem, hogy terhesség során nagyon fognak nőni. Hála égnek eddig nem, 75C melleim vannak amúgy. 30 hetes vagyok én is.
2017. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem 80 B-s volt és annyi is maradt! Simán jók,kényelmesek a régi melltartóim. Talán éhen nem hal a babóca majd : )
2017. okt. 26. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!