Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez 6 hetes terhesen?

Normális ez 6 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
A köldököm alatt jobb oldalt nagyon szokott fájni. Nem mindig de napi kb 4 szer előjön. 6 hetes terhes vagyok. Normális ez? Voltam már uh-n nem méhen kívüli.
2017. aug. 5. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen, de sztem, ha UH-n minden rendben, akkor csak a szokásos kora terhességi fájdalom. Mondjuk az sem mindegy mennyi ideig szokott fájni. Szedjél magnéziumot! Nekem napi 3x1 Magnerotot kellett. Ha nagyon zavar kérdezd meg az orvost, vagy a védőnőt!
2017. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia nekem volt ilyen úgy 3 napig.. semmi baj a babával. Rá 10 napra mentem dokihoz. 7+4 hetesen voltam orvosnal. Igaz kisebb 2 nappal de dobogott a szive. Remelem.így van azóta is.

8+1 hkm

2017. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!