Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyit nőtt a melletek?

Nektek mennyit nőtt a melletek?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok oda hogy mikor és mennyi volt rajtatok, köszönöm :)
2017. okt. 28. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. terhesség: 48 kg, 162 cm, 80B mell.érettel kezdtem, 6.hét végére már 80D kosár kellett, majd szétdurrantak a melleim. Maradt ez a méret szülésig.


Most 9 hetes terhes vagyok, nem nőtt a mellem, nem is fáj, nem feszül.

2017. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt: 172 cm és 52 kiló, terhesség végén 68 kiló. Melltartó: 75 A -> 75 C
2017. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt 64 kiló, 70B vagy C?? melltartó

Szülés után 71 kiló, 75D melltartó..

2017. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65 kg-rol 85re, 85B-rol 110C-re sikerült kerekedni. Szülés után pár héttel újra 65 kg voltam -nagy volt a baba, rengeteg magzatvíz és amúgy is vizesedtem, már a szülés másnapján is 70 kg voltam.... A mellem kb 6 hónap után szintén vissza állt az eredeti méretre
2017. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75,5 kg-al kezdtem a terhességet, 80 kg-al mentem szülni. Szülést követően közvetlenül 73 kg voltam. A mellem egész terhesség alatt semmit nem nőtt. Ahogy beindult a tejtermelődés, akkor egy kicsit nagyobbak lettek, de nem mondhatnám, hogy kosárméretet "nőttek" volna a melleim. Maximum jobban kitöltötték a melltartót.
2017. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 53 kg-val kezdtem a terhességet, jelenleg 30 hetes vagyok, kedden töltöm a 31. hetet. Majd kiderül mennyi lesz a vége, most 3 kg-nál járok.

A melleim érdekesen alakultak. 75C melleim vannak, viszont találtam egy sportmelltartó topot és most könnyebben rám jön mint régen. Nem vettem észre, hogy nőttek volna ( ennek örülök).

2017. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

nekem az elején nőtt két kosarat, aztán a harmadik trimeszterben meg egyet visszacsökkent.


A szám (a hátam körmérete) az nem változott.


Amúgy nekem nagyon fura, hogy vajon némelyek milyen méretet hordanak vagy mi.. Mikor valaki a testsúly/magasság aránya alapján tök vékony, akkor hogy a búbánatban lehet már 80-as hát körmérete? Mondjuk sokan nincsenek is tisztában vele hogyan kell mérni a melltartó méretet, meg miből fakad a melltartó tartása. Azt hiszik, hogy ha nagyobb a mell, akkor a számot (is) kell növelni, pedig nem, csak a boltok gyér választéka miatt tűnik így, mert kis hátkörmérethez alig-alig lehet nagy kosarat találni...


Engem pl. a triumph "szakértő" eladója akart rábeszélni arra, hogy nagyobb hátkörméretet vegyek, holott a kosár volt kicsi. És nem fogta fel a dolgot. Egyrészt úgy tűnik nem is értett hozzá, másrészt ugye nem nagyon volt olyan kosárméret olyan kicsi hátkörmérethez, ami nekem kellett volna, így aztán megpróbálta nekem megmagyarázni, hogy hogyan válasszak egy szar méretet magamra, mert náluk csak olyan van. Rám akart sózni egy 80 E melltartót, holott mint egy normális tényleg nagyobb mellekre specializálódott márkánál kiderült, hogy 70 H a helyes méretem. Az életem változott meg ezután... Addig folyton csak a pántokat húzkodtam, hogy tartson, aztán emezek világosítottak fel, hogy a vállpánt másodlagos, a háton körbefutó pántból jön a tartás 80%-a. És mivel abból túl nagyot használtam (75-öset) ezért volt mindig bajom vele. És akkor még 80-asat akartak rámsózni. Meg azt is megmutatták pár mozdulattal, hogy amúgy hiába hiszem azt, hogy elég a kosármérete, nem az, nagyon nem. Tök durva volt. Mondjuk így most külföldről kell rendelnem a melltartókat, de legalább van választék, tudom mekkora kell, és mégcsak nem is drágább mint itthon valami középkategóriás cucc..

2017. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
163 cm 62.5 kg val kezdtem 80 b mellekkel terhesség elött. Most 76 kg vagyok 85 d-sek lettek a melleim még terhes vagyok.. szoptatáskor remélem nem lesz még nagyobb. 38 hkm
2017. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó: képzeld el nekem is 85D melleim voltak, viszont le tudtam belőlük fogyni. Most is 75C van és sokkal könnyebb a hátamnak. Persze lesz mellfelvarrás, de ez már szülés után. Vigasztaljon, hogy csak átmeneti állapot.
2017. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem semennyit, amúgy is nagy mellem van D-E kosaras, fazonfüggő. Semmit nem változott. Sajnos szoptatni is csak 2 hónapig tudtam akkor is tápszerpótlással :(
2017. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!