Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Válságban a házasságom a...

Válságban a házasságom a pocaklakó miatt?

Figyelt kérdés

A hormonok vagy más,nemtudom! De olyan szinten összevesztünk most,hogy úgy érzem itt a vége!

Úgy érzem most hogy elsiettük a babát,és hogy nekem ez nem megy!Nem fogom tudni csinálni !

Van már egy ovis fiunk!

Pár hét múlva lenne az esküvőnk! Terveztük a tesót..

Most mégis összeomlottam!

Úgy érzem visszacsinálnék mindent,törölnék mindent...

Nemtudom hogy most hirtelen a hormonok borítják el az agyam,vagy reálisan gondolkozom...és tartva az ismeretlentől viszakozok!

Most pár órája nem találkoztam párommal..kértem hagyjon magamra! Gondolkoznom kell!

Mitévő legyek ?

Kérlek ne gondoljatok libának!

Köszönöm ha normálisan írsz!


2017. okt. 28. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Érthető, hogy stresszes vagy és félsz, de ezzel most nem segítesz a helyzeteden.

Szerintem is csak hiszti a hormonok miatt, hívd haza a párod vegyetek egy fürdőt, nézzetek egy filmet, lazulj el :) minden rendben lesz.

2017. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%
Pf xd ebbol ekkora problemat.... Ez tipik az hulyeseg amit csak kg kell beszelni tobbszor. Ervekkel. Nem hisztivel.
2017. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem is csak a hormonok. :) néhány hónap év múlva jót fogsz mosolyogni ezen a kiírásom. :)
2017. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!