Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a barátnőm terhes a...

Lehet a barátnőm terhes a lentiek alapján?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni tőletek hogy lehet e a barátnőm terhes?

A ciklus.hu oldalon szokta vezetni a haviját, és ott előre megszokta neki mutatni, hogy mikor várható a következő ami általában pontos napot mutat, esetleg pár nappal korábban jön meg neki, mint amit a ciklus.hu mutat.


Legutóbb április 29-május 3-ig volt a havija.

Elvileg 20-án volt a ovulációs napja amikor együtt is volt a párjával.

Nem szed már fogamzásgátlót és nem mindig használnak óvszert sem (a párja nem megy el hanem kiveszi még mielőtt elmegy).


Elvileg június 3-án kéne neki megjönnie.

Május 26-án az alsóneműjében barnázást tapasztalt, azt gondolta, hogy hamarabb jött meg neki.

Tett oda tisztasági betétet, de azon meg nem meg napok óta nincs semmi.

Pisilés utána a wc papír kicsit barnás.


A háta tegnap nagyon fájt, bár erre azt mondja, hogy szokott neki fájni, mert gerincferdülése van.


Mikor teszteljen a barátnőm?

Szerintetek terhes??


2010. máj. 30. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

Majd akkor teszteljen, ha késik a menstruációja 1-2 napot. A hátfájás (főleg gerincferüléseseknél), és a köztes barnázás nem valószínű, hogy attól van, és terhességi tünetek is általában csak az elmaradt menstruáció után jelentkeznek.

Remélem tanul belőle és ezután védekezik, mert a megszakításos módszer nem nyújt elég védelmet.

2010. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! a wc papíron tapasztalt barnázás, lehet beágyazódási vérzés is. Én azt mondom, hogy várja meg a júni 3-at, mert addig teljesen felesleges tesztelnie, igazából a barnázás önmagában nem jelent még terhességet. Ha akkor nem jön meg neki akkor utána már biztosan pozitívat fog tesztelni, mert lesz elég HCG hormon a vizeletében :)
2010. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Nem rég beszéltem vele és mondta hogy fekve tanult, amikor fel akart állni akkor iszonyú görcs (szúrás szerűt) érzett a hasába.


Hát nem tudom hogy ezek után mi lesz az eredmény, az is megeshet, hogy ezeket a tüneteket "beképzeli" magának.

2010. máj. 30. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet terhes, én is megszakítással szeretkeztem a párommal, a gyógyszert abbahagytam, még nem terveztük a babát, de úgy voltunk vele, ha jön akkor jön. Nekünk meg lett az eredmény:) 33 hetes kismama vagyok:) Szóval ha nem akar babát akkor az óvszer a tuti.
2010. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!