Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki mostanában kért időontot...

Aki mostanában kért időontot az Istenhegyi útra kombinált tesztre mennyi időre tudtak időpontot adni? Azaz hány hetesen ajánlott hogy tudjanak időpontot adni es n csússzak ki az időből?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 07:06
 1/5 VeDi84 ***** válasza:
100%

Szia!

Én augusztus 27-én voltam. Nagyjából 1 hónappal ezelőtte hívtam őket. Ez volt az egyetlen szabad időpontjuk, ami nekem, pontosabban a terhességi heteimnek még jó volt.

Javaslom

2017. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VeDi84 ***** válasza:
100%

Bocsi, véletlenül elküldtem.

Szóval javaslom, hogy mielőbb hívd őket (8-9. hét körül).

Szép terhességet! 😊

2017. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
9 hetesen kertem időpontot, 13 leszek mikor megyek :)
2017. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hetesen hívtam őket, hogy minél előbb kell egy időpont, mert hármas ikreket várok és az itteni orvosok a redukciot ajánlják és minél előbb szeretnék beszélni Hajdú doktornővel. 10 hetesen mehettem.
2017. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ma kértem en is időpontot, dec. 6-ra volt még Hajdú doktornőhöz. Nála volt valaki?


Illetve 14:20-ra adták az időpontot, jól gondolom hogy a vért előtte veszik le igy érdemes előbb odamenni?

2017. nov. 6. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!