Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek pattanásos lesz az...

Akinek pattanásos lesz az arca terhesség alatt, annak tényleg inkább lánya lesz?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen elhíresült tünetek, h mikor làny mikor fiú ( sós-édes kaja, hányinger, hasforma stb) Nektek bejöttek ezek? Én kisfiút szeretnék inkább, de teljesen mindegy csak egészséges legyen :)
2017. okt. 30. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csúcsos has - fiút mondanak

Émelygés - lányt mondanak

Kb a 15.hètig nem kívántam az édeset - ezt fiúkra mondják-majd vmi irtózatos vágyat éreztem a habos sütik iránt

Lassult a szőrnövekedès(meg is lepett, hogy y van ilyen :D) - lányt mondanak

Magasan hordott pocak - lányt mondanak

Nehezebben viselz terhesség (fáradékonyság) - lányt mondanak

Tippelj, ki alszik mellettem :) Fiam született, de egyébként én nem is hiszek az ilyenekben :)

2017. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a fiamnál volt pattis az arcom, a lányomnál meg alig jöttek elő .....Aztán mindkettővel inkább gömbölyű pocakom volt....bár igen, a fiammal az édeset kívántam , a lànyommal meg a sós/ savanyút.
2017. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincsenek elhíresült tünetek csak babonák, amik annyit tesznek mint ha átmegy előtted egy fekete macska balszerencséd lesz.

Én pattanásos lettem, fokozotabb szőrnövekedésem volt és fiam lett, ebbe annyi valóság alap van hogy több férfi hormont termel a szervezet várandósság alatt ha fiút hordasz, hogy ez tényleg igaz -e azt nem tudom, nálam bejött.

Rengeteg csípőset ettem (míg bírtam savval), és hátulról senki nem mondta meg hogy terhes vagyok, míg rokonunk aki lányt várt teljes "szélességbe" növekedett.

2017. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A hátam felül a vállamnál is tiszta ragya volt, kisfiam van. Most is van bőven a fejemen, még nem tudom mi lesz :)
2017. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tiszta bôr lány lett. Hát, arc tele egèsz terhesség alatt fiù lett.😊
2017. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tele vagyok pattanással és fiam lesz.
2017. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tele pattanással, holott elötte bababőröm volt, fiút várok  Az édességet és a savanyút is egyformán kívánom, bár a savanyúságtól savam lesz. 😀

Mondjuk a pocakomra csak ránéznek az ismeretlenek és rögtön azt mondják hogy fiú, mert olyan csúcsos 😀

36+2 hkm

2017. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont, hogy végre szép lett az arcom és fiam lett.
2017. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dejó,köszi mindenkinek! Hát akkor mind megdőlt :D kíváncsi vagyok mi lesz, 2-án lesz a 12 hetes UH, hátha megtippelik ( persze az se biztos)
2017. okt. 30. 19:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Csúcsos hasam volt,nem émelyegtem,lányom lett :). Pedig az ismerős öregek esküdtek a doki ellenében,hogy fiú lesz :)
2017. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!