Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Brutális pocak várható ikreknél?

Brutális pocak várható ikreknél?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül.
2017. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz brutális alatt.


Nekem 120 cm volt a körmérete a szülés elött közvetlenül a 39. héten.

2017. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Alkati kérdés. Barátnőmnek akkora pocakja volt ikrekkel, mint nekem az egy babával.
2017. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hármas ikrekkel vagyok terhes, úgy hogy ez a kérdés nagyon foglalkoztat engem is. Rengeteg hétről hétre fotót néztem és nagyon vegyes a kép. Mondjuk nelem egy gyerekkel is akkora hasam volt, hogy már 24. héten azt hitték, hogy mindenórás vagyok. Vékony a csípőm és nagyon előre nő a hasam. Szóval ez egyéni.
2017. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira egyéni, mint egy gyerekkel. Voltam egy gyerekkel terhes, nem volt nagy hasam. Most ikrekkel vagyok 36 hetes, már jó nagy, de aki nem tudja, nem mondaná rá kapásból, hogy dupla.
2017. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!