Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt méhen kívüli terhességed?

Volt méhen kívüli terhességed?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt?

Honnan tudtad hogy baj van, mit mondott a doki, elsőre észrevette-e, mik voltak a teendők utána... stb légyszi, akinek van kedve, írjon le nekem mindent ami ezzel kapcsolatos



2017. nov. 5. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem semmi bajom nem volt a fáradtságon kívül. Annyi volt hogy az orvos nem látta a terhességet.vagyis vmit látott de nem tudta mi az. A tesztek egyre erősödtek. A hvg m brutál magas volt. Terhességet nem tudtak megállapítani mégsem. Aztán egy vasárnap elmentem nagy wc zni. Na ott akkor azt hittem bele halok a fájdalomba ami akkor jött. Azonnal kórház. Rögtön vittek is a műtőbe. Szet robbant a petevezetom és belső vérzésem volt már. 8 hetes voltam mar. A jobb petevezetom ki vették. Azóta nem sikerül az újabb terhesség sajnos. Pedig rá is 3 évét vártunk....
2017. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt.Nemvart előtt pozitív teszt,majd megbetegedtem. Ettől függetlenűl pozitív tesztek.Voltam sürgősségin,nem foglalkoztak velem, sajat dokinál,ő is azt mondta hogy nem az.Folyamatosan barnaztam,véreztem 3hétig.Nagyon rossz èrzésem volt.Tompa fájdalom, egyik este úgy döntöttem megint bemegyek a sürgősségire.Jól tettem,mert 2deci vèr volt mar a hasüregemben,megrepedt petevezetékkel.A dokik azt mondták nem èrtik,mert ennek nagyon kellene fájni...azonnal megműtöttek,szintén a jobboldali petevezetékemet vették ki.Fizikailag gyors a gyógyulás,de lelkileg nem egyszerű...Nekünk sem jön a kistesó azóta. :(
2017. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló,nagyon sajnálom hogy ez történt 3év varakozás után. :( 2-es voltam
2017. nov. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 és válaszoló. Én is sajnálom ami veletek történt. Én azóta lelkileg teljesen padlón vagyok nem tudom össze szedem e magam valaha...lassan 4 éve várunk a babára...De hiába...
2017. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem...az ember nem is gondolná,hogy ez hogy megviseli az embert lelkileg.Még így is,hogy van már egy gyerköcöm.Csak azt tudom mondani,hogy ne adjátok fel!Kívanom,hogy minnél előbb sikerűljön Nektek!!!2-es voltam
2017. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Aranyos vagy.🤗
2017. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mindenkinek kitartást, tuti összejön nektek az a baba :)


Nekem egyenlőre lehet hogy van ilyen bajom. De 1 hét múlva tudok visszamenni a dokihoz, vérvételi eredményekkel (egy másik dologgal kapcsolatban)

2017. nov. 6. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!