Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ergam csepp terhesen?

Nikoletta Oláh kérdése:

Ergam csepp terhesen?

Figyelt kérdés
Kb. 5. hétben vagyok és meg vagyok ijedve, néhány napja vérezgetek. A doki még nem tud biztosat mondani de vérzésre felírta ezt. Viszont terhesség alatt ellenjavallott. Lehet, hogy már megtörtént a baj de nem kockáztatnék ezzel a cseppel. Holnap megyek vissza az orvoshoz de addig is tudna valaki tippet adni, írtak fel másnak is ezt hasonló helyzetben?
2017. nov. 6. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Ergam csepp a vételes gyors befejezését segíti elő.

Az orvosod mégis tud valami biztosat?

A terhesség megtartásához progeszteront szoktak felírni. Oke, sokak szerint nem használ, meg placebo, de ártani biztos nem árt.

Az Ergam csepptől elvetélsz.

2017. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vetélés után kaptam, hogy csillapodjon a vérzés, mivel érösszehúzó hatása van. Ha még él az embrió, nem hiszem, hogy ez jót tesz neki.
2017. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vérzés csillapítására terhességkor a Rutascorbint szoktak adni. Nekem azt adtak!+ C vitamin!! Én nem szedném ezt sz ergam cseppet így, bár nem is ismerem.
2017. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Mégis ismerem! Ezt kaptam missed ab után, mert nem húzódott vissza a méhem!! Áá ennek méhösszehúzó hatása van. Ez durva!ne szedd!! Nem is értem ezt... Hogy írhatta ezt a doki, ha van esüly, hogy megmarad a terhesség?
2017. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én császár után kaptam ezt mikor telihagyták a méhem méhlepénydarabokkal és nem tudott kitisztulni belőlem. Akkor írták fel ezt hogy szedjem hogy hátha beindul a tisztulás. De sajna nem ezért kikapartak. Ha ezt beszeded ezzel a vetélést fogod elősegíteni. Viszont a dokidnak kötelessége lett volna elmondania ha épp vetélsz :(

2017. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Du. megyek vissza ehhez a dokihoz, majd kérdőre vonom... utána keresek mást. A gyógyszerhez nem nyúltam, nem tetszett a tájékoztató meg most olvastam, amiket írtatok. Már nekem is megfordult sok minden a fejemben, hogy a doki esetleg így akarta ,, megkönnyíteni" a dolgot... De akkor minek küldözget még HCG-tesztre is.

Még egyszer köszi mindenkinek az infókat!

2017. nov. 7. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mit mondtak?
2017. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!