Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vérezgetés barnázás?

Terhesség vérezgetés barnázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy ha kicsit óvatosan tevékenykedek akkor elkezdek kicsit vérezni,barnázni. Pihennem kell,az uh-on szabályos petezsákot láttak 5+3 napos vagyok. Honnan jöhet a vér? Azt mondta az orvos,hogy zárt méhszáj úgyhogy nem egy megindult vetélésről van szó. De mi vérzik ilyenkor? Alig vagyok talpon... kb 40 percet voltam most talpon, kisebb szünetekkel. Ennyi elég volt,már megint megindult. :(
2017. nov. 6. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Felírt plusz progeszteront? Nagyon remélem, hogy igen, mert nagy valószínűséggel az a baj, ha még mindig barnázol, akkor emelni kell az adagot.
2017. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. Szedem már 27 óta. 3x1 utrot,meg 3×2 magne+b6-ot. Meg mától vérzéscsillapítót is.
2017. nov. 6. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Tabletta vagy kúp? A kúpról azt hallottam, jobb hatással bír. Sajna ilyen mértékű ultro szedése melletti vérzés jelenthet tényleg rosszat is, szorítok hogy mégis abbamaradjon...
2017. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tablettát írtak fel. Azt mondta az orvos,hogy a hüvelykúp vérzés és barnázás mellett használva nem fejti ki a hatását,csak sokan nem tudják. Ezért szájon át bevehetőt írt. A pörgős 3 évesem mellett nehéz lesz feküdni. :(
2017. nov. 6. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem attól jött vissza a barnázás plusz 3 napig görcsök, hogy elmentem orvoshoz és nem feküdtem. Komolyan kell venni a fekvést legalább 1-2 hétig.

Hematomám volt amúgy.

2017. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De aztán elmúlt?
2017. nov. 6. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Hmmm. Nekem az orvos pont azt állította hogy ha vérzek akkor a kúp azonnali hatást fejt ki. Valóban így volt. Másnap nyoma sem volt a vérzésnek. Igaz hogy többször vissza jött de használt a kúp. 5 hetesen kezdtem. Én 12.hétig vissza vissza térő vérzéssel feküdtem 4 gyérek mellett. Muszáj volt. És akkor a kicsi még csak 4 éves volt. De olyanokat tálaltam ki neki amivel lefoglalta magát és nem rohangált. Szval nem volt könnyű de minden megoldododtt. Kitartás. És tényleg pihenj.
2017. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es!! Azon agyalok én is,hogy mivel foglaljam le a kislányomat? Írnál nekem ötleteket? Köszönöm!
2017. nov. 6. 19:13
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták ma uh-n,hogy korai a terhesség és a megtapadástól,beágyazódástól van a vérzés. De az már be kellett,hogy fejeződjön,nem? :/ 7mm petezsákot mondtak,nem mondták,hogy látni e már benne valamit.
2017. nov. 6. 19:17
 10/10 A kérdező kommentje:
8 nappal ezelőtt voltam enyhe vérzés,barnázás miatt bent. Akkor nem vizsgáltak,csak felírták a gyógyszert. Tegnap voltam bent,kézzel vizsgált az orvos azóta kicsit szúr a hasam. Azt mondta ha nem múlik el,akkor ma reggel be kellene menni. Bementem így volt uh vizsgálat. 13-án kell mennem újból uh-ra.
2017. nov. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!