Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Digitális teszt tévedhet?

Digitális teszt tévedhet?

Figyelt kérdés

Ma vagyok pontosan 5 hezes. 1 hete teszteltem digitális Clearblue-val és 1-2 hetet írt. Tegnap voltam nőgyógyásznál és hüvelyi ultrahangon semmit nem látott. 1 hét múlva kell visszamennem. Ma csináltam kíváncsiságból egy újabb digitális Clearbluet és ez lett rajta.


[link]


Akkor most mi lehet? Lehet ez is méhen kívüli? Nagyon félek :(

Első babámat 5+3 hetesen látták, vagyis a petezsákot.


2017. nov. 7. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond nincs nálad. A teszt is rendben van.

4 hét 6 napos terhességet még nem feltétlenül látni ultrahangon. Nagyon korán mentél orvoshoz. 1 hét múlva már látnia kell az orvosnak minimum petezsákot.

2017. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
4+6-nál teljesen fölösleges volt dokihoz menni, a teszt erősödést mutat, semmi okod az aggodalomra!
2017. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De méhen kívüli terhesség esetén is emelkedik, nem?
2017. nov. 7. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Szia! szerintem nem kell aggódnod, azt írod, hogy 1 hete a digitális teszt 1-2 hetet írt ki, tehát tulajdonképpen 2-3 hetes terhes lehettél akkor. Ha eltelt 1 hét, kb. 4 hetes terhesen mehettél tegnap orvoshoz, még azt sem látszódik. A teszt ma ismét 3+-ot mutatott, tehát ha rászámolsz, akkor még mindig 4-5 hetes terhes lehetsz kb, én a helyedben még legalább 1 hetet várnék mire orvoshoz megyek, mert ilyenkor nagyon számítanak még a napok is, hogy látszódik vagy sem, vagy van-e szívhang vagy sem.

Nekem a digitális teszt 2-3 hetet írt amikor először teszteltem vele, rá 2 hétre mentem orvoshoz, és akkor voltam 6 hetes 3 napos.

2017. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ja, mivel méhen kivülinél is emelkedik, meg méhen belülinél is, nem fogod tudni a tesztből, hogy mi van.
2017. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Léiről az Én történetem a digitális teszttel a méhen kívülinél. 5 hetesen 1-2 hetest mutatott. 6 hetesen szinten. 7 hetesen 2-3 hetest. 8 hetesen 3+ t. Aztán 8 hetesen robbant a petevezetom akkor tálalták még a babát méhen kívül. Ne aggódj ez így jo.
2017. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!