Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ítélitek el azt aki...

Miért ítélitek el azt aki élvezi a terhességet?

Figyelt kérdés

Őszintén, ennyire fájdalmas nektek ,ha valakinek vmi nem szörnyű? A mai világban szrul kell magunkat érezni, ha beakarunk illeszkedni???

Őszintén írjátok meg mi a problémátok..

Folyamatosan levannak nézve azok, akik:

Élvezik a terhességet

Nem volt szornyu horrorsztori a szülésük

Császárosak

Nem tudnak szoptatni

És még sorolhatnám...


2017. nov. 8. 11:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Ezt miért tőlünk kérdezed? Egyáltalán nem jellemző, s talán nem is létezik ez a jelenség. De ha mégis, mi mit tehetünk róla?
2017. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Sok nö csak akkor érzi magát értékesnek, ha a terheség/szülésröl horrortörténeteket mesél és mindenkit lehúz, aki nem tudja überelni öt. (Ha meg tudja, akkor a másik szólja öe az elsöt)


Szóval ez egy hülye verseny, amit a primitív nök játszanak.

2017. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Röviden, őszintén és kissé vulgárisan szólva : én magasan sz.rok rá, hogy ki élvezi a terhességet és ki nem. Az sem érdekel, hogy ki terhes és ki nem. Nem értem hol és ki támadott téged azért, mert te szeretsz terhes lenni.
2017. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Folyamatosan ezt látom ezen az oldalon.. aki meg leszrja minek válaszol? Na mindegy.

Nem ez az oldal határoz meg engem, de elég szomorú ez a gondolozás mód!:/

Linkelek példát

2017. nov. 8. 11:27
 5/20 A kérdező kommentje:

Engem senki. Sosem írok ide választ mert sosem jó.. de szomorúan olvasom a válaszadók véleményének 90%-át meg h általában ezek a nők levannak pontozva.. nem véletlenül. Ebben biztos vagyok! De bántónak érzem,mert pl én élveztem amikor lehetett élvezni , csaszaros is vagyok.. de h azok bantjak akik nem tudnak pl szoptatni mi értelme..


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2017. nov. 8. 11:29
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
A linkelt kérdés alatt egyetlen olyan beírást sem látok, amelyben a legcsekélyebb mértékben is támadva lenne olyan, aki élvezi.
2017. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Épp eleg celzas hogy nullan van aki élvezte és 100%on aki nem.;) de ez csak egy példa.. minden nap van dögivel hasonló.
2017. nov. 8. 11:41
 8/20 anonim ***** válasza:
Én arra a kérdésre nem válaszoltam, de én imádtam terhes lenni, jól éreztem magam, még annak ellenére is, hogy több alkalommal véreztem és koraszülés lett a vége.Ha valakinek az meg "fáj" hogy más szeretett tethes lenni, az csak őt minősíti.
2017. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Jajj, valamit nagyon nem értesz. Senkinek nem baj, hogy élvezed a terhességet, csak fogd fel, hogy olyan is van, aki nem élvezi, mert mondjuk napi 10-szer hány 30 héten keresztül és mindennap ki akarják belőle rángatni a babáját, mondván, hogy nem vállalják a felelősséget. Én utálom pl. azt is, amikor nem lehet terhességnek nevezni a terhességet, merthogy az nem teher, hát dehogynem, nekem borzasztóan nagy teher volt és képzeld a lányomnak sem volt valami nagy élvezet, mivel nem tudtam táplálni, neki is jobb kint. Nem tudom miért kell rányomnod más nőkre azt, hogy kötelesek tök jól érezniük magukat, csak azért, mert terhesek.
2017. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

3 terhességem volt, egyik rosszabb volt mint a másik. Vészes hányás az elejen, kórház, vézés, hematóma, koraszülés az egyik végén szóval elég széles a paletta.

Én nem ítélem el azt aki élvezi a terhességet, de a tapasztalatom az, hogy emberek nagyon kis hányada őszinte. Mindenki túloz mindkét irányba. Pl. akinek rossz vol rátesz még egy lapáttal, h még borzatóbbnak tünjön, akinek meg nem volt semmi komplikáció az meg kiszínezi, és valótlan képet fest róla.

Nem azt mondom, nagyon nagyon nagyon csekély számú nőnél biztos van álomszerű terhesség, ahol minden szép és jó, de sokkal többen állítják, h álomterhességben volt részük, mint amennyinek tényleg az volt. Remélem érthetően fogalmaztam.

2017. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!