Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ítélitek el azt aki...

Miért ítélitek el azt aki élvezi a terhességet?

Figyelt kérdés

Őszintén, ennyire fájdalmas nektek ,ha valakinek vmi nem szörnyű? A mai világban szrul kell magunkat érezni, ha beakarunk illeszkedni???

Őszintén írjátok meg mi a problémátok..

Folyamatosan levannak nézve azok, akik:

Élvezik a terhességet

Nem volt szornyu horrorsztori a szülésük

Császárosak

Nem tudnak szoptatni

És még sorolhatnám...


2017. nov. 8. 11:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Akiknek szántad a kérdést nem fognak válaszolni. Én is hozzászóltam az említett kérdéshez, hogy élvezem a várandósságom, és én is le lettem pontozva. De engem ez egyáltalán nem érdekel :)


Vannak nők, akiknek igazából onnantól kezdve, hogy megfogan a vágy, hogy gyermeket akarnak ez egy verseny. És ez itt a gyk-n nagyon szépen megnyilvánul a lepontozásban:


- Neked egyből sikerült a baba? Lepontozlak

- Téged nem viselt meg, hogy nem egyből sikerült a baba? Lepontozlak

- Te merészeltél nem hányni a terhesség alatt? Lepontozlak


Szóval érted :) Velük nem szabad foglalkozni. Iszonyú sok ilyen típusú anyukával fogsz még találkozni a játszótéren, bölcsiben, oviban, akiknek egyszerűen muszáj, hogy kifejezzék Nálad rosszabb sorsuk van, és nem tetszik nekik, ha Neked jobb.


Ettől a Te életed nem lesz kevesebb, és az ő életük se több. Ne foglalkozz velük :)

2017. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mostanra már MINDENKI le lett pontozva a kérdés alatt, bár lehet, hogy Te pontoztad le a 100%-osokat mérgedben, és ki is egyenlítődött minden. Én nem élveztem és nem is élvezem a terhességemet, a harmadik válaszoló vagyok a linkelt kérdésben és körülbelül 2 órán keresztül volt 100%-ban hasznos a válaszom. Egy ilyen kérdésben szerintem MINDEN válasz hasznos, mivel mindenki a kérdésre válaszolt. De az is biztos, hogy estére azoknak lesznek magasabban a százalékaik, akik élvezték a terhességet, mivel ahogy a kérdésben is írod azok vannak lenézve, akiknek valami nem passzol a terhességben, tehát nem szoptatnak, császárral szülnek.. Én személy szerint irigylem azokat, akik szerették ezt az állapotot, hiszen 9 hónap baromi hosszú idő, főleg, ha rosszul érzed magad közben, úgyhogy biztosan jobb lehet végig boldognak lenni, mint végig vergődni. Itt nem arról van szó, hogy lenézik azt, aki boldog volt közben, hanem arról, hogy mindenki lenéz mindenkit.
2017. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg ez semmiről nem szól, én nem élveztem a terhességet és nem pontoztam le senkit, nem is szoktam pontozni. Ha visszanézel egy kérdést, lehet, hogy tegnap nullát kaptál rá, ma meg százat, azt se tudjuk ki pontoz, lehet, hogy, csak unatkozó kisiskolások, szerintem nem kellene ezt ennyire komolyan venni.
2017. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ugyan már... a gyakorin a lepontozás felpontozás semmit nem jelent egyáltalán nem reális... vannak itt olyan trollok, akik szándékosan pontoznak le olyan válaszokat amik tények, olyanokat amik támogatóak vagy olyanokat amik ellenszenvesek, vagy csak úgy, mert épp ehhez van kedvük... Semmi értelme nézni a százalékokat, mert semmi alapja nincs. Valaki random nyomogat.. Kár ezen mérgelődni. Még csak nem is a válaszadók vagy a kérdést feltevők pontoznak... hanem simán a mániákus trollok. Ez már évek óta tart.


Számodra meg ez alapján tűnik úgy, hogy lenézik azokat akik élvezték a terhességüket. Ne a gyakorikérdések oldalán levő nem reális szavazatokból indulj ki. Ne is nézd őket, mert tök fölösleges.


Olyanokat is lehúznak, amire nincs igen nem válasz csak tapasztalat. Azon meg nem tudom mit lehet lepontozni, hogy valakivel x dolog történt valakivel meg y.


Szóval ne mérgelődj, mert butaság.

2017. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
9# elhiszem h van aki nem élvezi de ennyi erovel en meg elitelhetnem meg hasonlók,azt aki nem élvezte.. de nem. Aki meg élvezni meri az h képzeli kb meg szr meg hazudik meg olyan nincs. Mindegy.. vegyetek ugy h ki sem irtam csak kicsit felidegesit ez a fajta gondolkozásmód. Nem hogy örülnétek mások jólétének..
2017. nov. 8. 15:07
 16/20 A kérdező kommentje:
Zoldet nyomtam az a kerdes alatt.. csak utana kb 1-2 oraval lattam talan h mivan.
2017. nov. 8. 15:08
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem a százalékom érdekel és h mennyin vagyok.. hanem ez h baj ha vkinek nem rossz ami a másiknak igen
2017. nov. 8. 15:09
 18/20 anonim ***** válasza:
Bazz, bárcsak ilyen problémáim lennének. Amúgy ha, én örülök valaminek, akkor nem dörgölöm mások orra alá, főleg nem ilyen elvárás szinten.
2017. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Olvassátok el a linkelt kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Már az első oldalon is két ilyen válasz van:


6#:

"mit lehet azon szeretni?"


8#

"7 na ezt a szirupos ömlengést nem bírtam elviselni terhesen, csoda, hogy tuléltük, egyszerűen borzalmas volt. Nem teher, na persze."


És egy olyan válasz nem született, aki a saját boldog várandósságát erőltette volna a másikra. Akkor most miért a kérdezőtől kérdezitek, hogy másokra szeretné a saját véleményét erőltetni? Pontosan erről van szó az eredeti kérdés alatt, hogy miért van az, hogy aki megszenvedte a terhességét nem tudja megérteni, hogy más hogyan élvezheti azt. Ez megnyilvánul az általam kimásolt 2 válaszban és a lepontozásban.

2017. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki őszintén elmondja, hogy nem élvezi vagy nem akar szoptatni akkor szaranya, nem való neki gyerek, alávaló és csapnivaló anya. Ha valaki élvezi a terhességet, akkor találkozik az olyan szövegekkel, hogy majd nem fogok élvezni x hét után , ha nem híznak a 30. héten 15 kg-t akkor majd most fog megindulni szöveggel lehet találkozni. Soroljam még? Itt mindig az a szar ami van. Bocs, ha nyers voltam, de most lett elegem mindenből és mindenkinek a sok "okos" tanácsaiból.
2017. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!