Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a kettő gyógysz...

Mi a különbség a kettő gyógyszer között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy mi a magnézium +b6 és a magne b6 közt a különbség? Ki melyiket szedte terhesen?



2017. nov. 9. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Az egyik gyenge, a másik hivatalosan magasabb dózisú de rosszul szívódik fel. Szerintem teljesen mindegy melyiket szeded, van panaszod? Ha van, akkor nem ezeket szedném, nekem napi 3 magnesii citrici volt alapban (ez is alacsonyabb dózis ezért kell sok, cserébe hasznosul amit beveszel), rosszabb napokon kettesével szedtem be. Orvos írta fel receptre.
2017. nov. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én b6 miatt nem szedtem, mert nagyobb étvágyat csinál... sztem sincs különbség.


Alapvetően dm-es magnéziumot szedtem végig, ha meg többet görcsöltem, vagy a lábam görcsölt akkor esténként magnosolvot ittam. Ha panaszod van, ahogy az első írta, akkor érdemes erősebb magnéziumot szedni.

2017. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére nincs panaszom, csak rokonok mondták, hogy miért szedem a magnézium+b6 ot.

Miért nem a magne b6-ot. És ezért nem értettem mi a különbség. Most vagyok félidős! :)

2017. nov. 9. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én szedtem mindkettőt amúgy. A béresre gondolunk ugye? Mármint béres magnézium + b6.


És hiába a lepontozás, nehéz magnézium-oxid van benne, az meg pocsékul szívódik fel, kb 4% (!!)-ban!

2017. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a béres magnéziumot+ b6-ot szedem.


Én a vitapaletta magnézium+b6-ot szedem.

2017. nov. 9. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!