Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek az álmokban? ÁLMOMBAN...

Hisztek az álmokban? ÁLMOMBAN BABÁT VÁRTAM ÉS MEGSZÜLTEM: Ez mit jelenthet? Bár minden bizonnyal túlságosan vágyom rá, s így dolgozik a tudatalattim. Hasonló valakinek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló. Egyértelműen vágyálom.
2010. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nagyon vágysz rá, sokat gondolsz rá. Ennyit jelent, se többet, se kevesebbet. Fölösleges az álmoknak jelentőséget tulajdonítani. Én is gyakran álmodom azzal, amivel akkortájt sokat foglalkozom. Így működik az agy.
2010. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod, ami nappal foglalkoztat, az éjjel is megjelenhet az álmokban. Ezt már Freud is megállapította :))) Persze, sokan esküsznek rá, hogy megálmodták, hogy babájuk lesz és valóban kismamák voltak már akkor... Az agy nagyon bonyolult szerv, a működését még ma sem teljesen ismerik a tudósok... Szóval remélem, bejön az álmod!!!!
2010. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok:))köszönöm
2010. máj. 31. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajna csak annyit jelent, hogy nagyon szeretnéd. én is így vagyok vele, sőt már meg is született álmomban, a valóságban pedig még sajnos terhes sem vagyok:-(
2010. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az álmok sajnos azt jelzik ami a tudatalattidba mozog...amire gondolsz, vágysz! NEm azt hogy esetleg mi fog veled történni!:( Sajna:( Pedig olyan jó lenne:)
2010. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teherbeesés előtt egy hónappal megálmodtam hogy kislányom születik és a nevén szólítottam.10 hónap mulva kislányom született.és még nem is terveztük a gyereket,nem is gondoltam rá
2010. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!