Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik országban mondják meg...

Melyik országban mondják meg 12. hét előtt az anyai vérből a baba nemét?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 20:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A kombinált teszt Szlovákiában ingyenes, 2 évvel ezelőtt sem kellett érte fizetnem. Nem is értette a nőgyógyászom, miért csodálkozom ezen.
2017. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Most szét offolom a kérdést, de áruljam ár el nekem valaki, hogy miért olyan észveszejtően fontos már 9-10 hetesen tudni a baba nemét? Ha nem a vágyott nem abortuszra megy valaki, vagy mi? Ha szeretné azt a babát, akkor meg miért nem tud várni még pár hetet, amikor már látszik uh-n.
2017. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, én az általad említetten kívül egy dolgot tudok elképzelni:

olyan betegség, ami csak az egyik nemű utódnál okoz panaszokat (pl a vérzékenységnél a lányok csak hordozók, és a fiúk betegednek meg).

2017. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11es. Ha jól tudom két évvel ezelőtt ez a vizsgálat meg nem volt,már csak tudom,hogy milyet csinaltattam 10hettel ezelőtt.
2017. nov. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Norman Bates ***** válasza:

Gabrica27 valaszolonak:

Itt a gliaban egeszsegs babat legalisan elvesznek 24. Hetig, nem kis kulonbseg...

2017. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az durva..bele se akarok gondolni.
2017. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

14-es, lehet, hogy te 10 héttel ezelőtt fizettél érte, de nekem 2 éve is ingyenes volt. Pl.itt is leírják, hogy már több éve csinálják, pedig ez egy 2015-ös cikk. [link]

Lehet, nekem volt szerencsém és az orvosomnak erre is külön van szerződése a biztosítókkal, de tisztán emlékszem, hogy azt mondta, alanyi jogon jár, csak nem minden nőgyógyász végzi el. Most 12 hetes vagyok, két nap múlva megyek kombinált tesztre, most sem fogom fizetni érte.

2017. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Esetleg rákérdezhetek, hogy lehet, hogy nála ingyenes, neked meg nem volt az.
2017. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Úgy lehetséges,hogy ő teljesen másra gondol,mint én.Amit ő linkelt,az nem kombinált teszt,az csak a down szindrómát mutatja ki.Az,ami nekem volt,az további 2t és egész Szlovákia területén 350euroba kerül,mivel nincs az a biztosító,amely kifizetné.


[link]

2017. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Rákérdeztem. Igen, amit belinkeltem, az a kombinált teszt, ami a Down szindrómát mutatja ki. Ez egész Szlovákiában ingyenes. Amiért fizettél, az nem komb.teszt, hanem trisomy teszt. Az valóban 350 euró.
2017. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!