Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
4 napja késik a menstruációm, tegnap elvégeztem a tesztet ami negatív. Ettől még lehetek terhes? Érdemes holnap még egy tesztet csinálnom, vagy korai még? Köszönöm!
2017. nov. 10. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyire pontos a ciklusaid?

Tudom mikor volt ovud?

2017. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi konkrét dolgot nem írsz így nem lehet válaszolni

Gondolom nem védekeztek így lehetsz terhes

2017. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pontos a ciklusa ha tudja melyik nap kellett volna megjönnie. 4 nappal utána ha negatív abból nem is lesz már pozitív..
2017. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy pontos a ciklusai ha mondjuk 28-34 napos tehát nem minden hónapba jön meg neki ugyan akkor.
2017. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ő azt írta 4 napja késik :) Akkor tudja mikor kell megjönnie. Ha meg mégsem pontos hanem 28-34 napos akkor.is gondolom az utolsó naptól számítva 4 napja nem jón meg neki... A teszt már rég kimutatná. Ha nem jön meg akkor doki mert valami hormon baj lehet.
2017. nov. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Nem egyforma hosszúak a ciklusaim, de 32 napnál nem szokott több lenni. Ma 39nél tartok, nem tudom mi lehet a gond. A szombati teszt is negatív lett.

Érdemes még várni, vagy keressem fel az orvost?

2017. nov. 12. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Attol is fugg,hogy mikor voltatok egyutt es kb akkor volt-e a peteeresed. Szerintem vegyel egy tesztet meg es reggeli,elso vizelettel csinald meg. Lehet stressz miatt kesik,nekem kesett mar 6 napot is,mert epp egy kicsit stresszesebb idoszakon mentem keresztul,pedig evek ota rendszeres.
2017. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább doki. Már ne várj. Tuti nem terhesség. Max 2 nap késés után már 100%-os a teszt de már a nemvárt napján is biztosat mutat. Ennyi nap után ha negatív akkor már ne várj. Kapsz majd valami tabit ami meghozza. Nekem is sokszor volt így régen. Nekem 38 napos ciklusaim voltak és onnantól számítva 9. nap se jött meg mire felhozták hogy nem-e vagyok terhes. Én meg á tuti nem sokszor volt hogy meg sem jött. Akkor teszteltem és végül pozi lett. Szülés után percre pontosak a ciklusaim. :)
2017. nov. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!