Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnám növelni az energia...

Hogy tudnám növelni az energiaszintem terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Elég erőtlen vagyok mióta babát várok. Olyan mintha teljesen lemerült volna az energia szintem. Ma is egész nap fekszem, lehet ez a borús idő is közre játszik. Hogy tudnék ezen változtatni?

2017. nov. 10. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez ilyen
2017. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jàrok!!Màr teljesen elvagyok keseredve.Bàr nekem olyan mintha nagyon lassan javulna.Amúgy ha kimozdulni valamivel jobb,legalàbb elterelődik a figyelmem.Kitartàs!

10+3 hkm

2017. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néha én is ugy érzem, hogy mintha kicsit jobb lenne. De ezek csak múló pillanatok. Mindenki azt mondta, h majd ha megmozdul akkor elmúlik,meg, hogy a második trimeszter az amikor visszakapjuk az erőnket. Hát én nem vettem észre változást. Esetleg annyi, hogy már nem vagyok rosszul.
2017. nov. 10. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is azt vettem észre hogy nagyon hamar elfáradok, egy szipla porszívózást is ki kell pihennem, szellemileg is lemerülök nap végére, elég odafigyelős-koncentrálós munkám van, nagy felelősséggel. A 8 óra munka teljesen lemerít, itthon már csak lazítok, mert minden energiám elveszi.

Vitamint szedek, sokat pihenek, ill. ha van még erőm estére akkor tornázom, nekem az segít, valamelyest feltölt.

10 hkm

2017. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 2. trimeszterben valóban "erőre kapunk", erre emlékszem az előző terhességemből. Akkor viszont majd kicsattantam az energiától.

Utolsó voltam

2017. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hány hetes vagy? Én 6 hetes leszek, de annyira fáradt vagyok.... Ráadásul a kollégák szerint sápadt is... :(
2017. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én már a 18 ba lépek. Elvileg 12 héten enyhülnie kellett volna.
2017. nov. 10. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem végre most lett vége a 13. héten, ahogy mondták.
2017. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!