Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek vesegörcse...

Volt valakinek vesegörcse terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Most járok a 17 ik hétben, múlt héten bekerültem korházba erős görcsökkel, mindent rendben találtak és hazaengedtek.

Éjjel megint begörcsölt szintén a bal oldalam, most mozdulni is alug bïrok, a derekam bal oldala szinte leszakad annyira görcsöl, ami kisugárzik egészen alhasba. Korházba azt mondták szedjek sok magnéziumot ha görcsölök, de ezen az se segít. Iszom is eleget, arra is próbálok odafigyelni. Lehetséges, h akkor nem vették észre ultrahangon, és most megint megmozdulhatott a kő és azért fáj megint? Járt már valaki így?

Baba még túl pici ahhoz, hogy ő myomja.



2017. nov. 11. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelen,bár még kis terhes voltam.Iszonyú görcsökkel járt.Pár nap után kipisiltem két kis kemény valamit,gondolom kő volt.Kórházban nem mondtak semmit.Pár nap alatt lezajlott,nem tért vissza azóta.
2017. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem voltam terhes,de nálam a vesegorcs nem a bal,hanem jobb oldalt fájt és úgy húzott a gyomromba,alhasba.Raadasul 40fokos lázam is volt.Egy hétig voltam korhazban erős antibiotikumon.
2017. nov. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igyál sokat és mozogj és kijön gyorsan
2017. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!