Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 7 hetes terhes vaok es...

Most 7 hetes terhes vaok es nagy edesseg rajongo, egy ideig nem ettem de ma bunbe estem. Remelem nem artok a babanak ha neha neha megeszek egy kis edesseget?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
miért ártanál? kifejtenéd bővebben hogy szerintem mégis mi baja lehet?
2010. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

no, ezt én sem értem! miért lenne baj ha megeszel azt amit megkívánsz? kivéve ha az nem alkohol, mármint abból is megengedett egy pici sör vagy boroskóla, de az édesség miért lenne baj?


nem szabad ennyire túlparázni a dolgot. :-)

2010. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit ártasz egy kis édességgel? Naponta ettem csokipudingot, csokit, sütikét.

Arra kell figyelni, hogy ne hízz el. De gondolom a kis édesség nem egy tonnát jelent, hanem mértékkel.

2010. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azzal ártasz a babának ha amit megkívánsz nem szed vagy iszod meg.Én pl az első 4 hónapban minden nap krémest ettem, egyszerüen rószul voltam ha nem ettem.
2010. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi lanyok a valaszokat.jooolvan naa elso terhessegem es laikus vagyok ebben a temaban
2010. máj. 31. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészségesen kell táplálkozni terhesen és ebbe az alkaomszerű édességevés is belefér :)
2010. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15,42-es vagyok. nekem is első baba, ráadásul 34 éves vagyok.


de ne parázz tényleg iyleneken, sak nyugodtan mindent amit a"józan paraszti ész" megenged. Sőt, én még bicikliztem is a múlthéten, 23 hetes vagyok. jövőhéten is fogok, ha a doki továbbra is engedélyezi.


vigyázz magadra, szia :-)

2010. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!