Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 héten vérzés segítenének?

9 héten vérzés segítenének?

Figyelt kérdés
Tegnap amikor épp nem csináltam semmit elöntött a vér. Nem volt olyan brutálisan sok de hirtelen sok volt. Csináltál uh-t mozgott a baba kicsit hevesen vert a szíve. Kaptam magnéziumot még progeszteront. Ma már csak egy két csepp vagy csak akkor látom ha megtörlöm magam és barnás rózsaszínes a papír. Bent fogtak a kórházban holnap lesz uh. Szerintetek még lehet pozitív kimenetele a dolognak. Nem görcsöltem és nem is götcsölök.
2017. nov. 12. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Nekem a lányomnál volt ilyen, hasonló. Szex után úgy ömlött belőlem a vér, mint a legrosszabb horrorfilmekben. 9 hetes voltam, makk egészséges a lányom! :)
2017. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van szívhang, nem lehet nagy baj. Próbálj minél kevesebbet idegeskedni, nehogy ebből legyen baj. Drukkolok, hogy minden rendben legyen! :)
2017. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,én tavaly jártam így kiderűlt,hogy csak Dusphantont kell szednem,mert nem termelődik az a hormon,ami fentartaná a babát,h beágyazódjon rendesen.Szedtem 3.betöltött hónapig és most 35hetes vagyok :-) Szinte csak pisilni mehettem ki otthon! Viszont ne ijedj meg,ha gyógyszerszedés megkezdése után még van barna folyásod,szépen lassan abbamarad! Ne emelj semmit! Csak ha nagyon muszáj akkor sétálj nagyobb távot! Drukkolok! :-)
2017. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden oké?
2017. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Már hazaengedtek szedem a progeszteront meg magnéziumot
2017. nov. 15. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!